Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mikortól lehet fogszabályzóm?...

Bunnyboo kérdése:

Mikortól lehet fogszabályzóm? Bővebben lent ˇˇ

Figyelt kérdés
Hallottam olyat, hogy csak akkor, amikor már nincs tejfogam. Nekem még van egy vagy kettő 7.-es létemre is. Ez igaz? Segítsetek légyszíves!

2012. máj. 29. 18:59
 1/5 anonim válasza:
Az nem baj, ha még van tejfogad,de azt még lehet, hogy meg kell várni amíg az összes maradandó nem lesz. Nekem is van fogszabályzóm és én a fogorvosomtól kérdeztem, hogy már hordhatok-e fogszabályzót. :)
2012. máj. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a lányomnak kivehető fogszabályzója van. csomó tejfoga volt, mikor elkezdte használni, most már nincs tejfoga, lassan abba lehet hagyni
2012. máj. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindkettőtöknek :)
2012. máj. 29. 19:25
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem még 1 van (7.es vagyok) de már azt is lassan kiveszi a fogorvos mert már nagyon mozog.. most éjszakai, kivehetőm van kb télen kapok állandót, mert ami most van az csak az egyik fogamat húzza le mert ránőtt egy másikra... szóval csak akkor hogyha kihúzták...

Mert hogyha mozogna, és kivennék a fogad akkor kicsit nehezen mert a fogszabályzót is le kéne venni... meg egy csomó macerás dolog...ha mondjuk abbahagyták a fogszabályzást és azután pottyan ki az utolsó mozgó fog, akkor mivan ha rosszul nő ki?? nemtudom mennyire érthető a szöveg de remélem azért eltudsz igazodni rajta :D:D

2012. máj. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értettem, köszi. likeoltam is :p akkor megvárom amíg kiesnek, köszi. :)
2012. máj. 31. 19:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!