Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen legyen a fogszabályzóm?...

Milyen legyen a fogszabályzóm? Sima fém vagy legyen színes?

Figyelt kérdés
Én valami ilyesmire gondoltam: [link]
2012. máj. 15. 18:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Szerintetek? (12L)
2012. máj. 15. 18:12
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Először pontosan olyat rak fel neked a dokinéni, amilyen a csatolt képen látható, a színt szerintem nyugodtan megkérheted, hogy olyan legyen amilyet te szeretnél. Nekem narancssárgát tett fel anno, de körülbelül fél év múlva leszedte a gumit és ívcsere után sima fémes lett (erősebb fém, jobban húzza a fogaidat).
2012. máj. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem 2,5 év alatt egyetlen egyszer, 1 hónapig volt gumis, egyébként végig fémmel volt nekem is rögzítve.

Szóval azért annyira ne készülj rá, mert lehet, hogy csalódni fogsz.

Én is mindig szerettem volna színeset, de aztán úgy alakult a kezelés, hogy szinte végig szöcskével (ez az, amikor gumi helyett fémmel rögzítik) volt rögzítve. :(

2012. máj. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem színes gumikkal van, most türkizék szerintem nagyon szép, de a piros is szép :) Ha pedig rózsaszín tetszik, akkor legyen az, a lényeg hogy jól érezd magad :)
2012. máj. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!