Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszamályzóra szoktatok...

Fogszamályzóra szoktatok színes gumikat kérni, milyen színűket, kort is?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindegy, milyen színűt kérsz, csak zöldet ne kérj, mert az olyan, mintha spenót szorult volna a fogaid közé.
2012. ápr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sok emberen láttam színeset :) Vagyis eddig szinte csak azt láttam :)

Az egyik fiú osztálytársamnak (16) kék van, és amikor zöldet akart, pont azt mondtam neki hogy olyan mint a spenót :D:D

Meg az egyik lánynak hamarosan lesz és rábeszéltem hogy csináltasson szivárványosat :D Nemsokára kiderül, hogy milyen lesz :)

2012. ápr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Az egyik lányismerősömnek zöld volt. És nekem is pont az jutott eszembe mikor megláttam, hogy spenótot evett. Szóval ne a zöltdet válaszd.:)
2012. ápr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amikor nekem volt fogszabályozóm, akkor minden alkalomkor más színű gumit kértem, szerintem te is próbálgasd a színeket, ne ragadj meg egynél, az úgy érdekesebb.
2012. ápr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
nekem is van fogszabályzóm, szerintem ne kérj rá gumit, az olyan kisgyerekes, tőlem csak úgy kérdezték milyen színű legyen, mondtam hogy nem is kérek ha nem muszáj. Legyen egyszerű fém és ahhoz képest még szép fehérnek is fognak látszani a fogaid.Remélem segítettem(: 16/L
2012. ápr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem mióta fogszabim van, azóta kék gumi van rajta. Volt hogy sötétebb és volt hogy világosabb árnyalatút kértem. Én személy szerint a pirosat és a zöldet nem javasolnám. :) 17/L
2012. ápr. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, ment a zöld kéz
2012. ápr. 22. 16:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!