Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha fogat szeretnék pótoltatni,...

Ha fogat szeretnék pótoltatni, (Anyukámnak-50éves) akkor mennyibe kerül vajon az sztk-ban? Tippek nagyjából?

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Ma már sajnos teljesen mindegy,hogy sztk vagy nem sztk alapon csináltatsz fogat,Csak a húzás ingyenes úgy legalábbis nálunk.De pl nekem a múltkor vésett is a körzeti,azért már kellett fizetnem.Pótlásra pedig porcelánból 20-25000ft/fog plusz az egyéb kezelések ha szükség lenne rá.

Nekem ha ki akarom cseréltetni a régi fogaimat és még pótoltatni amit kellene alsó felsőre együtt majdnem fél milliót mondott a fogorvos:(((

2009. júl. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Az attól füg hány db fogról van szó és milyen anyagból készül.Nekem 5 évvel ezelött 7 db fogból álló híd készült.Elöl porcelán,hátul fém (nekem a doki ajánlotta,mert a porcelán nem olyan tartós,és az ára is fele annyi),ez akkor nekem 95000ft-ba került.Sztk alapon nem nagyon csinálnak fogat,mert a fogtechnikus akivel csináltatják általában maszekként vállalja.Úgy van sztk alapon,hogy a köszörülésért,mintavételért nem kell külön fizetni,de a fog annyiba kerül,mintha maszekhoz mennél.
2009. júl. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jujj, ezek elég durva árak!

Köszi a válaszokat!

2009. júl. 1. 11:58
 4/5 anonim ***** válasza:

és itt van még egy válasz!

nekem két hete készült el az sztk fogam amiről csak a felrakáskor tudtam meg hogy műanyag.ez darabonként 13000 ft volt vagyis 52000 ft volt a négy db.és úgy,hogy hétfő délben lecsiszolták és kedden délután felrakták.és garanciális,csak még nem értem,hogy mire vállal az orvos garit.

2009. júl. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Sztem arra, hogy adott időn belül nem hagyod el, vagy, nem megy tönkre..

2009. júl. 3. 07:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!