Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó ha csak egy fog...

Fogszabályzó ha csak egy fog nem áll rendesen?

Figyelt kérdés
Sziasztok ha tud vki adjon tanácsot...nem sokára elkezdek dolgozni..nem tudom h kéne e vmi fogszabályzó mert a felső bal egyes fogam áll ferdén egy kicsit a jobb felső egyesen kicsit rajta van csak oldalról rettentő csúnyának látom magam...mivel előre is áll kicsit...mit lehet ezzel tenni?Kell a fogszabi vagy van más lehetőség is?Bár kihúzni nem szívesen húzatnám ki és pót fog....mik a lehetőségek szerintetek?? köszi a segítséget addig még ugyis eltelik néhány hónap míg egyáltalán lesz belőle vmi, de már gyerekkorom óta idegesít és nincs önbizalmam, emberek közt csak akkor beszélek ha a bal oldalamon vannak..de nem tudom hogy régen miért nem lett megcsináltatva :S köszi aki segít.
2012. máj. 25. 17:25
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm jól esett amit írtál, valószinű nekem is azért nem volt mert sulis voltam, de most már nagyon kéne de fogalmam sincs mikor lesz valami változás még sok minden kérdéses....Neked sem lehet egyszerű, de ha kell ki kell bírni,a többi nem számít.
2012. jún. 7. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!