Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó ha csak egy fog...

Fogszabályzó ha csak egy fog nem áll rendesen?

Figyelt kérdés
Sziasztok ha tud vki adjon tanácsot...nem sokára elkezdek dolgozni..nem tudom h kéne e vmi fogszabályzó mert a felső bal egyes fogam áll ferdén egy kicsit a jobb felső egyesen kicsit rajta van csak oldalról rettentő csúnyának látom magam...mivel előre is áll kicsit...mit lehet ezzel tenni?Kell a fogszabi vagy van más lehetőség is?Bár kihúzni nem szívesen húzatnám ki és pót fog....mik a lehetőségek szerintetek?? köszi a segítséget addig még ugyis eltelik néhány hónap míg egyáltalán lesz belőle vmi, de már gyerekkorom óta idegesít és nincs önbizalmam, emberek közt csak akkor beszélek ha a bal oldalamon vannak..de nem tudom hogy régen miért nem lett megcsináltatva :S köszi aki segít.
2012. máj. 25. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy egy éjszakai fogszabályozóval megúszod. Kb 1-1.5 év múlva már a helyére is megy.
2012. máj. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A többi szépen áll csak ez az egy nem fért el :P

Az se baj .. de milyen jó lenne ha kitalálnának egy két fogra valamit mini fogszabit belülről sokkal elviselhetőbb lenne :P :S köszi

2012. máj. 25. 17:39
 3/11 anonim ***** válasza:
A felnőttkori fogszbi sem olyan gáz már,én 29 vagyok és van alul-felül.A fogaidat inkább mutasd meg egy fogszabályzó szakorvosnak,hogy ő mit tanácsol.
2012. máj. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Megmutatom persze.De ez számomra nehéz lesz majd főleg mire összeszedem a pénzt rá. S:
2012. máj. 25. 17:58
 5/11 anonim válasza:

Hát mikor olvastam a problémádat, akkor akár az én fogsoromról olvastam volna.

Tehát nekem is dettó ez a problémám.

Voltam orvosnál, aki 1 fog miatt ki akarja húzni az egyik kisörlőmet, akkor majd a helyére megy a szemfogam, holott az nem áll ki csak egy picit, és akkor megy a helyére az egy darab kiálló fogam, mert a többitől nem fér el, mint Neked. Igen, 1 fog miatt kell az egész tortúra. Amúgy 30 éves elmúltam és nem szeretek mosolyogni a fogam miatt, pedig vidám természetű nő vagyok.

És az ára !!!!!!!!!!!!!!! + a kezelés !!!!!!!

Ezért sem akarom, mert egy használt autót bőven lehetne rajta venni.

Majd írd már meg, hogy mit mondtak Neked, akár priviben is, mert nagyon kíváncsi vagyok.

2012. máj. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen ugyan ez nálam is..mosolyogni hát ciki..Pedig a többi olyan szép..Nah mindegy rendben írok majd de szólok mint ahogy írtam is hogy nem tudom hogy mikor tudok menni, pár hónap de lehet hogy csak jövőre...Mind pénz kérdés...És most kezdek el dolgozni.Egy szimpla fogorvos nem tudom mit tudna mondani...de majd nem soká megyek oda is tömetni..
2012. máj. 28. 12:48
 7/11 anonim válasza:

5. válaszoló vagyok:

Nálam is pénz kérdése, mert összeadtam: egy fogsorra kb. 200.000 + havonta kezelési költség:8-10 ezer 2 éven át, + a levétele és utána is valamilyen kezelés+ éjszakai fogszabi/vagy sínezés, de még 3 év macera után is visszerendeződhetnek a fogak !!!!!!!!

Én majd nyáron több orvoshoz is elmegyek, de tudom, hogy egészséges fogat nem húznak ki, csak a fogszabi a megoldás,csak 30 év felett már nem akarom :(

Majd megírom, hogy nekem mit mondtak :)

2012. máj. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Renden írd majd meg, köszönöm!!

Ne idegesíts hallod... 3 év... még jó h nemjárok suliba....így is tiszta gáznak fogom érezni de még hogy mikor nem tudom...lehet h csak jövőre lesz rá pénzem de tuti részletre fogom fizetni...de jó azoknak akiknek van zséjük...minden vágyam h szép mosolyom legyen...ma annyira lelkis voltam belenéztem a tükörbe sírva fakadtam h szép archoz ilyen mosoly...mindegy...lehet túl parázok dolgokat.Jajj csak tartanánk már ott h elégedettek legyünk...nah meg persze önbizalom nekem kb semmi... :S

2012. jún. 6. 12:30
 9/11 anonim válasza:

Én is többször sírtam már a fogaim miatt, de te jóval fiatalabb vagy nálam, így azért mire lekerül, még mindig fiatal leszel.

Nekem a munkám miatt gáz,tanár vagyok, és nem sok pedagógus szaladgál fogszabival :-((

Neked még mindig jobb a helyzeted a munkád miatt, mert ha felnőttek közt dolgozol csak másabb :-)

És igen min. 1 évig fent kell lennie a fogszabinak, és utána éjszakai, de az már nem látszik :-))

2012. jún. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
5. válaszoló voltam, bocs lemaradt
2012. jún. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!