Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bulldogharapási műtétről...

Bulldogharapási műtétről mesélnétek nekem?

Figyelt kérdés

Körülbelül első osztályos korom óta fogorvoshoz jártam, mert úgy álltak a fogaim, ahogyan a mondás is mondja: mint a cirkuszkerítés. Állsapkával próbálkoztunk, de sajnos hanyagoltam... A fogaim már szépek, de az állam sajnos... félig tényleg egy bulldogra hasonlít. Még mindig nem teljesen bajos, de engem zavar, és szerintem a környezetemet is. Igaz az összeg még nincs meg a műtétre, mert annyit hallottam, hogy nagyon drága és fárasztó, de semmi konkrétat nem tudok róla.


Tudnátok nekem mesélni a költségekről, időtartamról, a műtétről, és a későbbi plasztikai/esztétikai részeiről? Google nagyon jó, csak nem ha tényleges tapasztalatokat keres az ember :(


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!


2012. máj. 16. 21:32
 1/1 A kérdező kommentje:
Most 20 éves vagyok, de már 4 éve nem járok fogszabályzásra, mert többet már nem tudtak tenni az én ügyemben. Ellenben szeretném a közeljövőben megpróbálni ezt a műtétet csak érdeklődöm iránta ebben a kérdésben.
2012. máj. 16. 21:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!