Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Humánus fővárosi fogorvos...

Humánus fővárosi fogorvos húsvétkor? Fáj a fogam, viszont besz@ri vagyok sajnos.

Figyelt kérdés

Vidéken van egy aranykezű fogorvosom, akinél nem pánikolok. Viszont iszonyatos fogfájás tört rám, szerintem nem húzom ki keddig, a vidékre utazást végképp nem tudom megoldani.


Nagyon megköszönöm, ha tudtok olyan fővárosi fogorvost (lehet, hogy szájsebészet is kell, nem tudom megítélni) ajánlani, akinek van gyakorlata a hozzám hasonló fogorvos-fóbiásokkal, illetve aki ilyen időszakban is fogad pácienst.


Egyelőre kihúzom fájdalomcsillapítókkal, de egyre több kell, hogy elnyomja a fájdalmat, szerintem holnap már kénytelen leszek keresni egy fogorvost, ha 24 óra alatt ennyire bedurvult a fájdalom :(


2012. ápr. 7. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
szia! kérdés, hogy sztk, vagy magán? nagyon sok magánpraxis üzemel most is, sőt továbbmegyek, éjjelnappali fogászat is van budapesten, google kidobja.
2012. ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez pedig sztk [link]
2012. ápr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Magán is jó, elsődleges szempont, hogy "ne fájjon" :)


Már nagyon szenvedek és szeretném, ha rettegésmentesen rendbehozná egy fogorvos, akármi miatt is fáj a fogam.


Ha valaki ismer olyan fogorvost, aki jól dolgozik és ilyenkor is rendel, nagyon megköszönöm az ajánlást.


Lassan már annyi fájdalomcsillapítót szedek, hogy be fog krepálni a májam :(

2012. ápr. 8. 01:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is a második által linkelt Sztomatológiát ajánlom, csakis csupa jót tudok mondani róluk. Bölcsességfog műtét ill. állkapocs probléma miatt is jártam már náluk, nagyon rendesek és körültekintőek. Az egyetlen negatívum, hogy rengeteg ember jár oda, de még ennek ellenére sem töltöttem 3 óránál többet a rendelésen. Hétvégén persze lehet, hogy kicsit többet kell várni, de szerintem megéri.
2012. ápr. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor lehet, hogy azt próbálom meg reggel.


Most arra próbálok rájönni, hogy lesz-e bajom, ha Advilra még Cataflamot beveszek.

2012. ápr. 8. 01:40
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem azt már ne :( a cataflam elég ütős.
2012. ápr. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Konkrét bajod nem lesz ha beszeded a cataflamot is, viszont én a helyedben inkább addig míg eljutok a fogorvosig inkább tűrnék egy kis fájdalmat, házi gyógymódokkal próbálkoznék, mint kamilla teával öblögetés, szegfűszeg a fogra.


Nem akarlak megijeszteni, de a sok gyógyszer a szervezetedben gátolja az érzéstelenítő hatását.

Legalábbis nekem a múlt héten mondta ezt a fogorvosom, mert most sűrűn járok, amikor először voltam azonnal hatott az injekció, akkor húzott mivel fájt a helye sok gyógyszert szedtem.Másodjára mentem nem hatott az első injekció, a doktornőnek az volt az első kérdése hogy menyi fájdalom csillapítót szedtem, és azt mondta hogy valószínű a levél voltaren miatt nem akar hatni. :(

Ő tanácsolta hogy ha bármi fájdalmat érzek ne szedjek gyógyszert, hanem kamillázzam vagy szegfűszeget tegyek a fájdalmas területre.

2012. ápr. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!