Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ünnepek alatti fogfájás kezelése?

Ünnepek alatti fogfájás kezelése?

Figyelt kérdés
4 hónapja voltam fogorvosnál, mert nagyon fájt a fogam, amit utána betömött. Azt mondta, ha fájni fog, vissza kell menni és gyökér kezelni kell. Tegnap estétől nagyon fáj de ünnepek alatt nincs fogorvos. Cserszömörcés szájvízzel öblögetek, enyhíti, de nem hosszútávra. Mit tanácsoltok, hogy vészeljem át a húsvétot fájó foggal? Köszönöm a válaszokat előre!

2012. ápr. 7. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Vegyél a szádba pár szem szegfűszeget, és tartsd a fájó fogad fölött.Ha a nyálad kicsit felpuhította a fájó fogaddal rágcsáld meg, és a darabokat tedd vissza a fogad fölé.

Ha fáj arra készülj hogy a csillagokat fogod látni a rágcsálásnál, de használ.Ha este csinálod nyugodtan aludj szegfűszeggel a szádba.

Az illó olaja fájdalom csillapító és gyulladás csökkentő.

2 hete fájt a fogam, úgy hogy a falat kapartam, egy éjszakát szegfűszeggel aludtam, azóta nem fáj. :)

2012. ápr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de próbáltam és nekem nem igen használt.. :((
2012. ápr. 8. 09:42
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg igazából az a gáz, hogy nem tudok ráharapni arra a fogamra, mert be...k, úgy fáj... :S
2012. ápr. 8. 09:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!