Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ezt meg tudja, vagy megcsinálj...

Ezt meg tudja, vagy megcsinálja egyáltalán egy fogorvos? Mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés

Első két fogam kifelé áll, kiskoromban nem hordtam fogszabályzót(kellett volna most már így utólag) és így maradt. 34 éves vagyok, a fogaim egyénként épek. Már nem akarok felnőttkori fogszabályozásba kezdeni mert nem tudnám elviselni.

[link]


Csináltam ezt a vázlatos képet amire gondoltam. Leírva: Elvágja vagy leköszörüli a fogat majdnem tőben, csinál bele egy csapot és arra húzza a már rendesen álló koronát.


2012. ápr. 2. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nem is pont így, valahogy mindenképp megoldható. menj el konzultációra.
2012. ápr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
állati jó rajz:))))))))))))Röhögök rajta
2012. ápr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ismerősöm hasonló helyzetben van, csak neki befele áll a szemfoga.

neki teljes koronát csinálnak, és lényegében a te elképzelésed szerint lesz neki megoldva.

Teljesen le lesz simára csiszolva a foga, és ferdén rakja bele a csapot, amire a korona kerül.

2012. ápr. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja az ár.

Fogorvosonként változó, hisz a fogpótlás nem támogatott, így nincs szabott ára sztk-ban sem.

Nálunk 22e a korona + 10e a csap

2012. ápr. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat.
2012. ápr. 4. 15:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!