Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerdán 10-re megyek fogorvosh...

Szerdán 10-re megyek fogorvoshoz, ötletek?

Figyelt kérdés

Jobb alsó 6os fogam piszokmód fáj, ki AKAROM huzatni. Nem akarom, hogy bennelegyen a számba, annyit szenvedtem már vele.

Szerdán 10-re kaptam időpontot, megmondom dokinak, huzza ki, csak félek, hogy bevan gyulladva.:\ Honnan tudom, ha bevan gyulladva?

Meg mire számítsak, mennyire fog fájni a 6os fog kihuzása? Első fogam, ami kilesz húzva! 17/F


2012. ápr. 2. 16:28
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Fülemre is ráment már a fájdalom! :\
2012. ápr. 2. 16:28
 2/12 A kérdező kommentje:
És este, amint lefekszem, elkezd fájni. Ha felülök, jobb, de ha visszateszem a fejem, fáj :\
2012. ápr. 2. 16:29
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha ennyire fáj, akkor kellene húzás előtt valamilyen gyulladáscsökkentő, mert nem mindig hat az érzéstelenítés, talán a háziorvos is ír fel.
2012. ápr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Flector-t szedek, amikor fáj, elméletileg gyulladáscsökkentő.. nemtudom.
2012. ápr. 2. 16:34
 5/12 anonim ***** válasza:
szia! nagyon fiatal vagy még, kérlek ne ragaszkodj a foghúzáshoz! engedd meg a doktornak, hogy megpróbálja megmenteni, hidd el, ha gyökérkezeli, utána nem fog fájni többé! ha majd tényleg ki kell húzni 30-40 év múlva többet, nagyon fognak hiányozni azok, amiket nem biztos, hogy ki kellett volna!
2012. ápr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De mindenképpen ki szeretném huzatni... :\\\
2012. ápr. 2. 19:30
 7/12 Diarmand ***** válasza:
Mert ennyi eszed van. Igaza van az előtted szólónak, hogy ha meg lehet menteni, akkor meg KELL menteni a fogat. Ráadásul még kis szaros vagy, így nem is kell fizetned semmiért. Fájdalom... nem tudjátok ti mi az igazzy fájdalom :)
2012. ápr. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem 22 évesen 32 db fogamat húzták ki altatásban. nem nagy ügy egy db fog húzását elviselni. nyugodtan húzatsd ki ki fogod bírni. én mindenesetre nem bírnám ha a doki sokáig matatna a számban pl egy gyökérkezelésnél
2012. ápr. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
miért húzták ki 32 db fogadat 22 évesen?
2012. ápr. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ne te mond meg nekem légyszives, hogy mit csináljak. Ez az én dolgom, én kérdeztem valamit, de arra nembírsz rendes választ adni...
2012. ápr. 3. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!