Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás utáni nap hogy...

Foghúzás utáni nap hogy kávézik aki tejjel issza?

Figyelt kérdés
Ti ezt hogy oldottátok meg?Mert azt mondta a doktornő hogy 2 napig semmi tejtermék, de ha nem iszok reggel kávét akkor egész nap szédelgek és fáj a fejem.
2012. márc. 27. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
tej nélkül
2012. márc. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Tej nélkül, de egyébként csak aznapra vonatkozik a tej, és tejtermék tilalom.
2012. márc. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát köszi.Megpróbálom majd lenyelni.. :(

Nekem 2 napot mondtott a doktornő, lehet azért mert tájogos volt a fogam és így lassabban gyógyul, alapból 5 órán keresztül vérzett. :o

2012. márc. 27. 17:51
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

én foghúzás után mindig pudingot meg joghurtot ettem, és nem lett semmi bajom.


mégis őszintén ha tejterméket nem szabad akkor mit ehetek foghúzás után? mert én akk csak pépeset tudok :/

2012. márc. 30. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nah igen, én is mondtam a doktornőnek hogy régen mindig tejbegrízt meg pudingot ettem foghúzás után, erre közölte hogy az nagyban közbe játszik a többi fogam állapotában, mert hogy a tejben lévő fehérje tökéletes tápanyag a baktériumoknak ami húzás után a gyökér mellől felszabadul. :s


Viszont én sok húzás előtt álok most, és azt mondta hogy növényi, tehát szójatej, rizstej ilyesmik fogyaszthatók, tehát azt tehetem kávéba, főzhetek belőle tejbegrízt, pudingot, főzeléket ilyesmit.

2012. márc. 30. 12:18
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Igyad complettával, az növényi alapu kávéfehéritő és nem allati eredetű tejpor.
2012. ápr. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!