Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás mennyire fájdalmas...

Foghúzás mennyire fájdalmas közben és utána?

Figyelt kérdés
Hamarosan felteszik a fogszabimat de előtte egy fogat muszáj kihúzni. Kicsit félek :)
2012. márc. 23. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Mindenki fél. Egyedül a tűtől van okod (persze ha amúgy is utálod a tűket) félni. Ha nem utálod őket, és nem állsz hadi lábon a szurival, semmi okod nincs félni, mivel talpig elzsibbaszt a lidocain :)
2012. márc. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
hát közben csak kellemetlen mivel tudod mi történik, de nem fáj egyáltalán. utána meg csak kicsit. attól függ mondjuk szerintem mennyire nagy fog, de nem vészes.
2012. márc. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
ne aggódj, nagyobb lesz a félelem mint a fájdalom, tapasztalatból mondom. elzsibbasztanak és semmit nem érzel. szerintem rosszabb mikor már kihúzták is elmegy a zsibbasztó ereje
2012. márc. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Csak nyomást, feszegetést fogsz érezni, éles fájdalmat nem.
2012. márc. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

gondolom egészséges fogról van szó, ami rosszul áll

nem fog fájni

nekem januárban vettek ki egy ilyet

kaptam egy érzéstelenítő injekciót - a szurikat szerencsére jól viselem

és utána úgy elzsibbadtam, hogy nem éreztem a húzásból semmit

miután elmúlt az érzéstelenítő hatása, meglepett, hogy nem volt szükségem fájdalomcsillapítóra

mivel a fog és a gyökere egészséges volt, így a helye szépen és gyorsan gyógyult - fájdalom nélkül

2012. márc. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

nekem nem fájt.azaz érdekes hogy mégis félek fogorvoshoz menni.

egyáltalán még utána se fájt

2012. márc. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
53%
Fájni nem fog,csak lehet,hogy kellemetlen lesz.
2012. márc. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, akkor megnyugodok :)
2012. márc. 23. 22:12
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem fogorvos azt mondta hogy ritkán találkozik ekkora foggal..12 éves voltam akkor. 3 érzéstelenítőt kaptam, és mégis lepergett előttem az egész életem amíg 10 percen keresztül próbálta kihúzni a fogam:D természetesen nem elijeszteni akarlak :) Mert ha a fogorvosod jó semmi ok pánikra..és tényleg szerintem is függ attól hogy mekkora a fogad. Ne félj túl lehet élni, és legyen az előtted, hogy majd ha a fogszabályzód lekerül milyen szépek lesznek a fogaid :)
2012. márc. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!