Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van vmilyen egészségügyi oka...

Van vmilyen egészségügyi oka ennek, vagy csak a fogorvosom lusta/szadista?

Figyelt kérdés

Szeretném rendbe tetetni a fogaimat, ugyanis van olyan, ami lyukas, stb. Viszont a nagggggggyon rossz tapasztalat visszatartó erő.


A fogászaton egyedül az injekciótól félek, de attól olyan szinten, hogy majdnem remegek. Nem vagyok egy hisztis típus, és a fizikai fájdalom tűréshatárom sem alacsony, de a fogászati injekciót naggggyon nehezen viselem.


Kértem a fogorvost, hogy előtte kenje vagy fújja le lidokainnal az ínyemet, így enyhítve a szúrás okozta fájdalmat, és akkor számomra minden más oké.

Erre a válasza egy sima: NEM volt, indoklás nélkül. Indoklása: "Mert nem."


Van vmi egészségügyi oka annak, hogy elutasítja ezt, ami csökkentené a "szenvedésemet"? Vagy csak simán lusta, szadista?


Tudom, egyszerűbb volna átmenni másik fogorvoshoz, DE ott már a sima foghúzásért is fizetnem kell, a tömésről stb. nem is beszélve. Arra pedig egyszerűen nincs pénzem. Viszont a fogaimra is ráfér egy kis helyreállítás.


Mit tehetek most?


2012. febr. 11. 19:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
nekem még azt is megkérdezi a fogorvosom, hogy milyen izű zsibbasztóval kenje be injekció előtt...
2012. febr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!