Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Létezik szadista hajlamú...

Létezik szadista hajlamú fogorvos?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 14:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
olyan mind :)
2010. febr. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
biztos van olyan is... mint ahogy biztos van mittudomén pedifil hentes vagy borderline szindrómás mozdonyvezető vagy depressziós kőműves vagy...
2010. febr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én volt fogorvosom nagyon jó ember, sőt annyira, hogy minden valamire való nőt az ágyába cipel(ne)!
2010. febr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém nem szadista volt, szimplán bunkó. A fejem felett tárgyalta az üzlettársával a weboldaluk kinézetét. Azóta találtam egy sokkal jobbat :)
2010. febr. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Visszakérdezek. Véletlen, hogy egy fogorvos találta fel a villamosszéket?
2010. febr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

14:33 :DDDD

(amúgy pedofilt akartam írni)

2010. febr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

Szia! hogy szadis van-e azt nem tudom, de lükenő az biztos.az én sztk-s dokinőm, minden fogtömésem alatt

eddig mindig mobilozott.az asszisztensnő rakosgatta

az álla alá a telefont, ő irányította a családtagjait

, ha végzett az assszisztens kivette a mobilt és ez a végsőkig így ment.Fejér megyei vagyok, de mindig tudtam

hogy Pécsen milyen az idő, és a dr-nő is kimerítő időjárasjelentést adott a telefonpartnerének.

2010. febr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Hát nekem a fogidokim fúrt két lyukat a fogamba,amikor nem is ott fájt:D
2010. febr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém az.. én alapbol félek tőlük, és mikor beleültem a székbe, a rádión elkezdett menni a kedvenc számom. Mondom, na remek, mégse halok ma meg. Erre kikapcsolja és elkezd az asszisztensel beszélgetni arról, hogy ki csalta meg Józsit és hogy István milyen jó az ágyban.
2010. febr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Az én fogdokinőm fogkőleszedés közben beszélte meg az asszisztensnővel, hogy hova menjenek bulizni hétvégén. Na mondom remek.
2010. febr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!