Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek, hogy a cukorbetegs...

Mit tegyek, hogy a cukorbetegség miatt ne menjenek tönkre a fogaim?

Figyelt kérdés

Igaz ,hogy nem olyan vészesen magas a cukrom(7,4) de azért féltem a fogaim.Félévente járok fogdokihoz és ellenőríztetem a fogaim de hálaistennek nem talál sose semmit.Most kivételesen visszarendelt fogkőlevételre.

Azt mondta inkább fogágybetegségeket okoz a cukor de lehet kompenzálni megf.szájápolással.Azt már nem kérdeztem meg mit használjak.Szerintetek milyen fogkrémmárkát részesítsek előnybe ha azt szeretném,hogy továbbra is panaszmentes legyek fogászatilag?Olyat amineg antibakteriális hatása is van?


2012. jan. 24. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Cukorbeteg vagy, és az ÖSSZES szerved közül a fogaid félted?

Nálad is elmaradhatott az edukáció.

2012. jan. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen azt féltem.Főleg ha munkát akarok keresni nem kifejezetten előnyös a rossz fogazat.Úgy néznek a rossz fogú emberre mint egy igénytelenre.
2012. jan. 24. 21:21
 3/4 anonim ***** válasza:
A fogad nem a cukorbetegség miatt fog tönkremenni. Táplálkozz normálisan és rendszeresen menj fogorvoshoz ellenőrzésre. Azt már nem is írom, hogy a rendszeres fog és szájápolás nélkülözhetetlen.
2012. febr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál és azt mondta,hogy nem úgy néz ki mint ha tönkre akarnának menni.
2012. febr. 22. 13:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!