Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Herpeszt Neugranormonnal...

Herpeszt Neugranormonnal kezelni? Vagy milyen házi praktika van rá ami tartós?

Figyelt kérdés
Minden jöhet ami olcsó és nem kamillás.

2012. jan. 23. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Herpeszt herpesz elleni kenőccsel kell kezelni. A neogranormon nem fogja a vírust kiölni belőled.
2012. jan. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyik herpes elleni kenőcs sem olcsó sajnos, de szerintem megéri, mert sokáig elég és nekem nagyon hatásos. Vény nélkül kaphatók.( pl. Hevisos, Virolex) Érdemes egyszer rászánni a pénzt - különösen ha gyakori a herpeses fertőzésed!
2012. jan. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most csökkentették mindenkinek jövedelmét, olcsó megoldás kéne a páromnak.
2012. jan. 23. 20:44
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
NeOgranormonnak hívják, ami teljesen alkalmatlan herpes labialis kezelésére. Erre csak aciclovir (zovirax és társai, ha hatóanyagot kérsz, akkor megkapod az éppen divatos gyógyszert) tartalmú kenőcsök jönnek számításba.
2012. jan. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább spóroljatok valami máson, ne az egészségen. Ha veszel feleannyiért egy kenőcsöt, ami nem hat, akkor az egészen kidobott pénz. Legyen az egészségnek prioritása.
2012. jan. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A herpeszvírust semmi nem fogja kiölni a szervezetből, ha az egyszer bekerült..

Én fogkrémet szoktam rá tenni, az gyorsabban szárítja.

Egyébként nekem éppen ma jött ki, és ha van valami használható tanácsa, kérem ossza meg velünk.

2012. jan. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezüstkolloiddal kenegeti, az most mulasztgatja. Kis üvegbe kitett magának, hogy ne kapjam el én is és fülpiszkálóval beecseteli. Meg issza is. Azt mondja az használ.
2012. jan. 24. 18:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!