Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bevan gyulladva a fogam!...

Bevan gyulladva a fogam! Holnap orvos?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Bevan nagyon gyulladva a fogam, mamár 6 flektort megittam, és msot megint fáj! :S 17 éves vagyok, ha holnap felhívom a körzetis fogdokit, megkérem, hogy valamilyen gyulladáscsökkentőt tegyen bele, (multkor már valamit ráspriccelt, szerintemgyulladás csökkentő volt) tesz bele?(ingyen) Mert most fizetni nembirunk sajnos, nagyon rosz most az anyagi helyzetünk! :S
2012. jan. 19. 17:42
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
Nem, nem mentem még el, amíg be van gyulladva, nemis nagyon szeretnék, mert úgy nem hat az érzéstelenítő. Fájni már annyira nem fáj, hogy gyógyszert kelljen bevennem, szedtem antibiotikumot, és várom, hogy a duzzadás is lejjebb mennyen, és megyek fogorvoshoz.
2012. jan. 23. 06:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!