Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama vagyok (12. hetes)...

Kismama vagyok (12. hetes) Mit tegyek? Be van gyulladva a fogam és az inem, mit kellene vennem rá? Az orvos még nem javasolt semmit.

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
ínygyulladásra nekem gengi gélt javasolt a doktornéni de nekem csak enyhe volt, a fogam meg rendben volt, de egy próbát megér és nem vényköteles
2009. júl. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogorvost. Ő megmondja hogy milyen gyógyszerrel lehet a gyulladást megszüntetni (a háziorvos is tud segíteni), gyulladt foghoz szerintem nem nyúl. Ha túl vagy az első trimeszteren akkor azért már lehet antibiotikumot bevenni, inkább mint hogy begyulladjon a fél arcod, füled! Fogorvos, háziorvos!
2009. júl. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Fogorvos tud segíteni,de mindenképp mondd meg,hogy hány hetes vagy.

Remek gyulladáscsökkentő amúgy a kamillatea is.Várd emg míg kihűl,és azzal öblögetni.Nekem 33 hetesen húztak 4 fogam egyszerre,én is azzal öblögettem,nehogy begyulladjon.Már mind összeforrt.Viszont a kamilla nagyon szárít,2-3 napnál tovább ha használod,kifehéredhet az ínyed,és száraznak fogod érezni.


38 hetes km

2009. júl. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na nekem is bevolt, és be is van. 20 hetesen a csillagokat is láttam úgy fájt, na nekem akkor és most is a glycosept oldat használt. 1000 körül van, 1 dl-be kell 40 csepp, és azzal kell öblögetni, meg ecsetelni is lehet a gyulladt ínyt. Most is érzem pár napja, és azzal öblögetek+ecsetelek. Nekem a fogdoki nem adott semmit, azt mondta száj vízzel öblögessek, de az sz@rt sem ért!!! Antibiotikumot meg csak nem kéne terhesen. Ja, és mossad sűrűn a fogad, akárhogy is fáj közben, az jó rá. Sajnállak, én nagyon szenvedtem, szenvedek ettől...
2009. júl. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én háromszor szedtem le egy-egy kúra antibiotikumot a terhessé alatt.Vesetágulat és pangás miatt.Lehetne rajta vitatkozni,hogy kéne e vagy sem.Én sem örültem neki,de sajnos muszáj volt.Mindez a fertőzések elkerülése végett.Inkább antibiotikum,mint elfertőződött fog.szerintem
2009. júl. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a fogorvos a cserszömörcés öblögetőt ajánlotta hasonló problémákra(DM-ben kb. 600.-Ft). Nagyon jól bevált!
2009. júl. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mindenkepp a fogorvos fog tenni az erdekedben,menj mielöbb de addig is en Panadolt javasolnek.nekem ezen a heten hetfön gyulladt be a fogam,ugy megdagadt hogy meg most is olyan vagyok mint egy mokus...ma elöször enyhült a fajdalom,mivel külföldön vagyok holnap utazom haza igy en is ide irtam a kerdesem:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


tudom milyen szenvedni en megszenvedtem,meg sirtam is neha ugy fajt.az hogy ne vegyel be gyogyszert nem jo tanacs mert ugy nehez.rövid tavon par napig lehet szedni fajdalomcsillapitot.

remelem mar jobban vagy


28 hetes kismami

2009. júl. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
elözö vagyok,a Panadol 20 percen belül szinte teljesen megszüntette a fajdalmat.6orankent vettem be 1-1,5 szemet.es talan az egyetlen amit szabad terhesen,ra is van irva
2009. júl. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!