Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bevan gyulladva a fogam!...

Bevan gyulladva a fogam! Holnap orvos?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Bevan nagyon gyulladva a fogam, mamár 6 flektort megittam, és msot megint fáj! :S 17 éves vagyok, ha holnap felhívom a körzetis fogdokit, megkérem, hogy valamilyen gyulladáscsökkentőt tegyen bele, (multkor már valamit ráspriccelt, szerintemgyulladás csökkentő volt) tesz bele?(ingyen) Mert most fizetni nembirunk sajnos, nagyon rosz most az anyagi helyzetünk! :S
2012. jan. 19. 17:42
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
hát nyomkodom, de nagyon nemakar még fehérse lenni \
2012. jan. 19. 19:01
 22/31 Macs1209 ***** válasza:
Türelem... gyógyszer dolgozik. Csak már ne egyél több flektort..
2012. jan. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Na, még egy utolsót kénytelen votlam meginni, kibirhatatlan lett a fájdalom.. fetrengtem, nemtudtam mit kezdeni magammal, pfuuuuhhh
2012. jan. 19. 19:54
 24/31 Macs1209 ***** válasza:

Hülyeségnek hangzana, hogy azt mondanám, feküdj le, próbálj aludni ? elvileg a vérnyomás a fejedben akkor

lejjebb megy, nem fáj, nem lüktet annyira.

2012. jan. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Aza baj, hogy délután aludtam egy keveset, és ilyenkor "sokáig" fenn leszek, sajnos ilyen a szervezetem, ilyenkor nem birok aludni :\

Gyökérkezelésről tapasztalaidat megosztanád velem?

2012. jan. 19. 20:29
 26/31 Macs1209 ***** válasza:

Normális érzéstelenítés, gyökérkezelés, tömés. Ez

a sorrend, először próbatömés, és ha minden okés,

akkor végleges.


Nincs baj, csak a lényeg, hogy ügyelni kell a fogakra.

Nekem genetikailag hibásak sajnos.

2012. jan. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Aza baj, hogy nekemis, elméletileg. Anya valami ilyesmit mondott.. :\

Hallotam olyat is, hogy azt érezte az ember, hogy rendesen el lett érzéstelenítve, aztán közbe könnyei folytak a kezelés alatt.. Erről tudsz valami bíztatót? Azon gondolkodom, hogy akármennyire is elzsibbad a szám, aztmondom, hogy nem zsibbadt el. Szerinted?

2012. jan. 19. 20:49
 28/31 anonim ***** válasza:
Na mi lett a fogaddal?
2012. jan. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 Macs1209 ***** válasza:
Ahogy érzem, kifakadt neki, és el se ment az orvoshoz...
2012. jan. 21. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem értem az ilyen embereket, akik ilyen iszonyatos fogfájást napokig képesek elhúzni, ahelyett, hogy elmennének az első sztk-ba, ahol percek alatt megszabadulhatnának a fájdalmaiktól... Nekem is fájdult meg múltkor fogam, a saját orvosom épp külföldön volt, de én addig telefonáltam meg kiabáltam különböző orvosokkal, míg a 4. nem fogadott még AZNAP este. Nekem is gyökérkezelték és most teljesen jó. Tiszta őrültség megvárni, míg szó szerint felszakad belőle a genny, te jóég... nem a középkorban élünk.
2012. jan. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!