Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 16éves vagyok fogfehérítést...

16éves vagyok fogfehérítést szeretnék. Ennyi idősen megcsinálják? Nagy változás van utána?

Figyelt kérdés
Hogyan zajlik a művelet?Fáj?és utoljára az h mennyibe kerül kb?
2012. jan. 17. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, off:

Azt olvastam egy amerikai oldalon h az aktív szénnel való fogmosás (heti 1) fehéríti a fogat. És képeket is rakott fel, és elég meggyőzőnek tűnt. Február elején megyek fogdokihoz, megkérdezem mi a véleménye.

Egyébként én 40 000Ftot láttam valahol neten. :/

2012. jan. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Coney ***** válasza:

Volt egy osztálytársam, ő is kb 16 lehetett,a mikor megcsinálták neki. Neki alapól fehérek voltak a fogai(nem is értem, miért csináltatta meg :), de azért így is látványos volt.

De ezekre a fogfehérítésekre azt mondják, hogy 1,5-2 évente meg kell ismételni, mert az eredmény elmúlik. Fájni nem fáj, csak érzékenyebbek lesznek a fogaid, meg az ínyed egy kis időig.

2012. jan. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Coney ***** válasza:

A fogfehérítés a fogak teljes átvizsgálásával kezdődik, a beteg fogakat kezelni kell. A végleges töméseket és a pótlásokat csak a fogfehérítés után lehet elkészíteni, mivel ezeknek a színe nem változik a kezelés során. A fogfehérítés előtt megtisztítjuk fogait a lerakódásoktól és a fogkőtől. Ezután meghatározzuk fogai jelenlegi színét egy színskála alkalmazásával, így a kezelést követően láthatja, fogai hány árnyalattal lettek fehérebbek.



A fogfehérítés első lépéseként felhelyezünk egy speciális ínyvédőt, hogy óvjuk a lágy szöveteket. Ezt követően kerül fel fogaira a professzionális fogfehérítő gél, amelyet folyamatosan plazma-ívlámpával világítunk meg. A kezelés alatt a gél 3 x 20 percig van fenn fogain.


A harmadik húsz perces intervallum végén leöblítjük a fogakat és összevetjük a fogszínskálával az eredményt, így Ön rögtön láthatja a különbséget a fogfehérítés előtti és utáni állapot között.

2012. jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
állítólag nem tesz jót a fogzománcnak....
2012. jan. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!