Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Próbáltátok már a Whiteline...

Próbáltátok már a Whiteline Smilestrips fogfehérítést?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom, hogy volt már ilyen kérdést, át is néztem a válaszokat, de bízom benne, hogy azóta voltak még akik kipróbálták és megerősítenek abban, hogy érdemes e kifizetni érte azt az összeget, vagy sem.

Ha esetleg van valami más módszer, az is érdekelne.

Nagyon köszönöm! :)


2012. jan. 2. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia!A módszerről nincs tapasztalatom,de tudok mást-bár gondolom nem ilyen választ vártál.Nekem is "hajlamos" a besárgulásra a fogam(sőt).Kiváncsiságból vettem Signal white now fogfehérítős fogkrémet és nekem nagyon bevált-pedig egyáltalán nem bíztam benne,hogy egy fogkrém ennyit tud segíteni.Már 3 nap után jelentős változás látszik,nagyon jól fehérít.Nemrég vettem ugyanilyen szájvizet-bár az szerintem nem fog sokat hozzáadnia dologhoz.Egyébként ha naponta 2x megmosod vele a fogad kb 1 hónap után már nagyon nagy javulás látszik 2 hónap után már hófehérek lesznek a fogaid.Kb 800ft egy tubus.Szerintem próbáld ki,nekem nagyon bejött,pedig elég sárgák voltak a fogaim előtte.
2012. jan. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, én is azt használom. :P Bár nekem eddig nem igazán volt nagy változás. :(

Bár lehet azért mert mellette cigiztem. Most már lassan egy hete lesz, hogy abba hagytam. Hátha majd így. :) b

2012. jan. 2. 15:02
 3/9 anonim ***** válasza:

Értem :)

Kinek hogy hat-nem vagyunk egyformák.De a cigi sokat ront.Volt egy időszak,amikor rengeteg teát megittam,akkor nekem sem nagyon használt.

2012. jan. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Viszont rendeltem egy 10 napos csomagot. Ma volt a 3. nap. Csináltam képet az első nap, meg majd fogok az utolsó nap is. Kíváncsi leszek.. Amúgy mintha már most látnám a változást, de lehet, hogy csak bemagyarázom magamnak. :D
2012. jan. 6. 23:32
 5/9 A kérdező kommentje:

Aki ki szeretné próbálni ezt a sz@rt azt erősen lebeszélném róla. Pénz kidobás. 10naposat vettem, de ebből 8napi adagot tudtam elhasználni. 4db olyan gagyi volt, hogy le sem tudtam szedni a fóliáról..

A fogaim ugyan olyanok, mint voltak. Direkt csináltam képeket. (ugyan olyan beállításokkal és fényviszonyokkal)

Az örök igazság itt is érvényes: "Olcsó" húsnak híg a leve.. :(

2012. jan. 12. 14:49
 6/9 anonim ***** válasza:

úgy látom nem jött be :))

Figyu,inkább gyűjtsd össze,szánd rá a pénzt és egy fogfehérítésre menj el a dokihoz-bár az sem fog vakító fehér eredményt hozni,de biztos,hogy hatásosabb bármi mástól.Aztán tedd le a cigit,kávét,stb,ami elszínez és utána jöhetnek ezek a gyengébb fehérítő hatású fogkrémek,stb a szinten tartás,további javítás érdekében.

2012. jan. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát nem jött be.. évente-kétévente mindig bedőlök valami olyan dolognak, ami nyilván nem igaz... ez van. :P Én legalább nem 100e ft-okért vettem tesco-s edényeket.. :D


A cigit már letettem, kávét nem is iszom soha. Most a white now fogkrémben bízom. :P

2012. jan. 13. 15:56
 8/9 anonim ***** válasza:
:) kitartás,egyénfüggő-mint minden-nekem bejött-remélem nekd is segít majd valamennyit ha már ilyen kiatartó vagy :))
2012. jan. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy működni fog, és köszi szépen! :)
2012. jan. 14. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!