Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ismer valaki házilag elérhető...

Ismer valaki házilag elérhető fogfehérítést?

Figyelt kérdés
Már próbáltam szodabikarbonálval, citromhéjjal és különféle "fogfehérítős" fogkrémekkel elérni a fehérebb árnyaltot de nem használ egyiksem, pedig naponta minimum 3x mosok fogat és semmi kolát nem iszom mégis sárgák a fogaim :(
2012. jan. 14. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:

"pedig naponta minimum 3x mosok fogat"

mindennap kéne...

és nem csak azért hogy fehéredjen

beteges is

2012. jan. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
úgyértem egy nap 3x :)
2012. jan. 14. 19:24
 3/4 anonim ***** válasza:

1. válaszoló először tanulj meg szöveget értelmezni mielőtt okoskodsz...

Kérdezőnek: sajnos én is csak ezeket a módszereket ismerem :/ Egyébként én úgy tudom (ezzel nem azt állítom, hogy így is van, csak én ezt hallottam), hogy a fogad alap színe olyan,mint a csontodé. Szóval van, akinek sárgásabb, van, akinek fehérebb. Lehet nálad is erről van szó, hogy ez az eredeti színe. Persze, ha nem csak enyhén sárga, hanem sokkal sötétebb, akkor érdemes tovább fehéríteni. Lehet érdemes lenne elmenned egy fogorvoshoz és tőle is tanácsot kérni :)

2012. jan. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem, köszi :)
2012. jan. 15. 11:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!