Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szájsebészeten kérhetek...

Szájsebészeten kérhetek altatást foghúzáshoz?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon problémás, akkor igen. De inkább kábítanak, mert úgy kevésbé veszélyes a dolog.
2012. jan. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, én nem tudom, csak azt akarom, hogy szerintem felesleges, több kínlódás, ha még elaltatnak, minthogy kapsz egy jó nagy szurit, és kikapják azt a fogat. Engem műtöttek altatás nélkül. Semmit nem éreztem a szuri miatt, szóval tényleg felesleges az altatás.
2012. jan. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bárhol kérhetsz, ahol van altatóorvos (vagy tudnak hívni), csak indokolatlan esetben ki kell fizetned, ami 60-80 ezer forint. A foghúzás - hacsak nem komplikált bölcsességfogműtétről van szó - nem tartozik az indokolt esetek közé.
2012. jan. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, minden altatás (még a pár percesnél is) előtt egy csomó orvost kell meglátogatnod, hogy biztonságosan altatható vagy -e. PL belgyógyászat, vérvétel, aneszteziológia, EKG, stb.

Nem hinném, hogy csak úgy elaltatna vki, hogy azt se tudja, hogy nincs -e vmilyen betegséged, amiről nem tudsz, és az altatás rizikós lenne-e számodra.

2012. jan. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!