Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez vajon foggyökérgyulladás?

Ez vajon foggyökérgyulladás?

Figyelt kérdés

Októberben volt pár nap amikor azt hittem meghalok úgy fájt az egész állkapcsom, aztán kiderült, hogy csak a bölcsességfogam nő. Viszont azóta van egy fogam, hátulról számolva a 2. őrlő, amivel nem tudom, hogy mi lehet. Illetve azt tudom, hogy bár be van tömve de lyukas, sajnos családilag vacak fogaink vannak és valamiért mindig belülről lyukadnak ki, így általában elég későn vesszük észre a gondokat.

Viszont nem régen vettem észre, hogy ha az állkapcsomat tapogatom alulról azon a részen be van dagadva, illetve ha a nyelvem alatt, és már a foggyökér alatt, ahol elvileg az idegek meg ilyenek futnak ott érzékeny, és, ha megnyomom akkor az egész fogamat érzem. De csak azt az egyet, a többivel körülötte semmi probléma. Szóval a kérdés az, hogy be lehet gyulladva a foggyökér olyan mélyre lyukadt ki? Sajnos dokihoz egyelőre most nem tudok menni, majd elvileg januárban... addig meg valami nyugtató dolog kéne, hogy ne attól tartsak, hogy leesik a fél fejem :D


2011. dec. 26. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Esélyes, hogy be van gyulladva.
2011. dec. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
99%!sajna nekem is begyulladt(nekem műtét után a szám hátul a bölcsfog helyénél,mert azt szedték ki)és az egész arcom be volt dagadva és nagyon fájt
2012. jan. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!