Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 22 évesen fogszabályzó?

22 évesen fogszabályzó?

Figyelt kérdés

22 éves férfi vagyok és szeretném "helyre rakatni" a fogaim. Tudom előbb kellett volna, de régen rettegtem a fogorvostól. Ilyen korban is szépen kihozza a fogakat a fogszabályzó?


Tudjátok eléggé hülye fejem van amikor mosolygok, amiért a fogaim kuszaságát okolom. Ha rendbe tetetem, akkor változni fog ez vajon? Valamennyit csak befolyásol a fogak kinézete, nem? Ha csak egy kicsivel is normálisabb fejem van nevetéskor, akkor már érdemes belevágni.


Köszönöm a válaszokat!


2011. dec. 25. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanolyan szépen rendbe hozza a fogakat, max. tovább kell fent lennie, és igen nyilván változni fog. Nekem is hülye a fejem mikor mosolygok, a gyökér fogaim miatt de én hamarosan kapok fogszabályzót.
2011. dec. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hallod nekem még csukott szájjal is látszik a kiálló szemfogam, nemtom hogyan bírtam eddig ,egy hónap múlva felrakják :D


jaja amúgy van aki 30 évesen rakja fel. simán belevághatsz. én viszont remélem 22 évesen már leveszik és mosolyoghatok :D:D:D xd

18f

2011. dec. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én meg huszonéves nő vagyok és én is csak most rakattam föl (szüleimet annak idején nem érdekelte, hogy kell...).


Nekem két hét alatt visszanyomta az egyik kissé kiálló fogamat és már most sokkal jobban érzem magam! Nekem is kesze-kuszák a fogaim és mindig sírhatnékom támadt, ha fényképen megláttam az idióta vigyoromat... És mondom, már most jobban nézek ki (1 hónapja van fenn sima fém), úgyhogy téged is csak biztatni tudlak! :)

2011. dec. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem gyerekkoromban volt először ilyen felragasztós, de csak részlegesen jött rendbe, mert a szüleim nem voltak elég szigorúak és nem hordtam rendesen az éjszakai fogszabit, miután levették így előremászott újra az egyik fogam. Most 26 vagyok és arra gyűjtök egy ideje, hogy újra felrakassam, már alig várom, hogy megcsináltassam. Mindenképp érdemes belevágnod, nagyon előnyösen formál mindenkit egy igazán szép szabályos fogazat. És úgy tudom, hogy gyakorlatilag nincs korhatár, én ismerek csajt, akinek 30-on felül tették fel. Az való igaz, hogy felnőttként már kicsit nehezebb a dolog, mert már becsontosodtak a fogak, nehezebben mozgathatók, de megéri!
2012. jan. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!