Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez mi? (bővebben lent) (Fogsza...

Ez mi? (bővebben lent) (Fogszabályozás)

Figyelt kérdés
(megpróbálom elmagyatázni)Hamarosan lesz fogszabályzóm,de előtte még feltettek egy drótdarabot a (felső)fogaim mögé,és a szájpadlásomon is van egy drótdarab....A fogaim jelenleg nagyon fájnak....és több mint egy hónapig lesz rajtam
2011. dec. 22. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
bár nekem nem volt ilyen, de szerintem ívtágító, nem?
2011. dec. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ilyesmi: [link] de mondjuk az érdekes, hogy a fogszabisod nem mondta, hogy mi ez...
2011. dec. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen ilyen...csak a fogsorom mögött is van....És egyáltalán nem mondták..Csak beültetett a székbe felrakta,és azt mondta hogy meg kell szokni..olyan 20 percet rajtam volt,levette majd visszatette,és gyertek vissza 5 hét múlva.....
2011. dec. 23. 15:10
 4/10 A kérdező kommentje:
és egyébként első válaszoló,neked mennyi ideig volt fennt??
2011. dec. 23. 15:12
 5/10 anonim ***** válasza:
első és a második is én vagyok :D nekem ilyen nem volt, a normál fogszabályzóm 1,5 éve van fent, és kicsivel több, mint fél évig lesz még.
2011. dec. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
még mindig én, egyébként itt ez az oldal: [link] ezen csomó infót és segítséget találsz.
2011. dec. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
már rátaláltam erre az oldalra,amióta kiírtam a kérdést....De azért köszönöm a linket
2011. dec. 23. 21:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Olyan szoros a fogsorod, hogy muszáj ezzel kezdeni. Ha ez megnyugtat, a fogszabályozás ezzel már elkezdődött.
2011. dec. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ööömmmmm.. hát.. asszem tom.. én 1 hónapja vagyok fogszabis és a fogorvos azt mondta h ez azért van h a fölső hatosokat (mármint 6os számú fogakat) a helyén tartsa h ne mozogjanak... nekem 5 hónap múlva szedik le.. sokszerencsét! ((:
2011. dec. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2011. dec. 30. 14:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!