Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Úgy vagyok a fogszabival hogy...

Úgy vagyok a fogszabival hogy a személyiségem nincs összhangban azzal, hogy ami "áldozatot" vállalok ezzel a pár évvel, ismerős?

Figyelt kérdés

tehát ,hogy azt gondolom magamban, hogy a világ legnagyobb hibáját követném el ha nem tenném fel, így is már 5 éve húzom(1 hónap múlvára van időpontom) ,de mégis olyasmire vállalkozom ezzel ,hogy elviselni a beszólásokat, meg hogy lenéznek emiatt (nem is az hogy emiatt hanem a lecsökkent önbizalom miatt)


de még annyira nem ismerem önmagam annyira hogy tudjam előre ,hogy én most kerülni fogom e a társaságba járást ,vagy éppen kinyílok az emberek felé

remélem az utóbbi, ugyanis igencsak zárkozott vagyok ,pont a kiálló szemfogam miatt..

olyan rossz mikor nem mersz mosolyogni ,addig én sem értettem míg nem volt ez a gond:\


nyilván nem számíthatok ,ilyen fokú empátiára az emberek részéről ,hogy nekem ez mennyire szar(majd mikor rajtam lesz a fogszabi)...


nem birom elviselni a feszültséget, most milyen már az mikor megjelensz egy jól összeszokott társaságba ,és mondjuk kihív felelni az első órán a tanár(az első nap mikor meglátnak fogszabival) ,hát még az hagyján ,hogy kb én vagyok a "leglámpalázasabb" egyén az osztályba, de még jön ez ,hát ilyen szar szitut sosem kívántam magamnak


kicsit olyan ez mint amikor az ember megnyeri az 5ös lottót, csak azt pozitív élményként fogja fel, én meg ezzel igen csak szenvedgetek, holott tudom hogy lehetne nagyobb bajom is, egy gondom van, hogy félek a megszólástól ,félek attól ha vki meglát akkor mit gondol rólam...áááá olyan idióta vagyok



most már igencsak rámférne a változás...



18f


2011. dec. 18. 16:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Uhh, hát te nem vagy semmi! Valami hihetetlenül óriási feneket kerítesz a fogszabályzódnak...ha 13 évesen jöttél volna ezzel a szöveggel h félsz hogy beszólnak, akkor maximálisan megértelek, de 18 évesen már lehetne annyi eszed, hogy ilyenért senki nem fog beszólni...

ÉS tudod én azokat nézem le, akiknek szükségük lenne fogszabályzóra de nem rakatják fel, vagy mondjuk rohad a foga de nem tesz semmit, stb. , nem pedig azt, aki tesz azért hogy egészséges és szép fogsora legyen.

Próbáld kicsit másfelől nézni a dolgot...

Én is féltem, de sokan észre sem veszik hogy van. Azt hiszed mindenki a te fogaiddal fog törődni? Elárulom, hogy lesz*rják.


üdv, 1 fogszabis csaj

2011. dec. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát, nekem nem állnak szabályosan a fogaim, de ettől még lazán nevetek minden gátlás nélkül. Egyedül akkor nem vigyorgok teli pofával, ha oldalról fotóznak, mert onnan valóban nem mutatnak jól a fogaim... és a fotó egy ideig maradandó. :D Én olyan egyszerű oknál fogva mondtam nemet a fogszabályzóra, h ki kellett volna húzni miatta 2 fogamat is. Azt meg nehogy már! Így is csak egyetlen fogamat kellett tömni a majd 30 évem alatt. És senkit nem érdekelnek a szabálytalanul álló fogaim. Nem az a mércéje az embernek, hanem a másokhoz és az önmagunkhoz való hozzáállás.
2011. dec. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ja és az lemaradt, h "minden csoda 3 napig tart". Senki nem fog törődni a fogszabályzóddal miután lecsengett az újdonság izgalma, főleg ha utána te magad is természetesnek veszed.
2011. dec. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Jó ég, azt hittem, hogy vmi 11 éves gyerek fél, de 18 vagy, ráadásul fiú!

Basszus.

2011. dec. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

először is köszönöm a válaszokat


tudom hogy gáz egy ember vagyok, és ezen szeretnék változtatni, bízom bennem hogy majd a fogszabi segíteni fog ebben vmilyen szinte..

"Jó ég, azt hittem, hogy vmi 11 éves gyerek fél, de 18 vagy, ráadásul fiú!

Basszus."

köszi..szerinted ,én ezt élvezem?

nem is érzem jól magam hidd el, de ha már 18 évesen itt tartok ,nem akarok 20 évesen is:\


azt sem mondhatom hogy az életemben csak a fogszabival vagyok gondban ,ugyanis nehezen megy az ismerkedés is...


most játszam el hogy nem zavar? az még úgy csak-csak megy, de az hogy ne zavarjon egyáltalán , elég elképzelhetetlen..

2011. dec. 18. 18:23
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én 20 éves is elmúltam, lány vagyok és most tetettem fel, szintén a kiálló fogaim miatt. Első két nap tényleg fura volt, alig mertem az utcán kinyitni a számat, de utána már tök jó volt, megszoktam. És már egy hét után visszanyomódott valamennyire az egyik kiálló fogam :D


Úgyhogy hajrá, mindenképpen csak biztatni tudlak. Gondolj bele, milyen dögös lesz a mosolyod, ha már elkezdett dolgozni a fogszabályozó ;)


És sokaknak bejön a fogszabályozó, aranyosnak tartják :D

2011. dec. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja, azt még hozzáteszem, hogy én is tök gátlásos vagyok meg minden, aztán most már fülig vigyorgok mindenkire :D
2011. dec. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

áhh igazából már nagyon várom, már nagyon várom azt hogy változtassak magamon, változtassak az egész elgondolásomon ,amiktől eddig féltem túl lépjek rajta


és kedves utolsó ,hogy érzed? azóta gátlástalanabb vagy mint fogszabi nélkül?

2011. dec. 19. 18:13
 9/13 anonim ***** válasza:
Öcsém 16 évesen csináltatott fogszabályzót. Elég visszahúzódó fiú, ő is félt,hogy majd kinevetik miatta. De nem szólt be neki senki, manapság ez nem egy hű de gáz dolog. Idén vették le neki, és sokan megdicsérték,hogy milyen szépek lettek a fogai. :) Sőt, azóta sok osztálytársának is lett. :)
2011. dec. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Nekem 19éves koromba tették fel mert régen is és féltem attól h cikiznek majd, na meg 4db fogamat húzták ki amit meg sem éreztem.. közben le sem szarják hogy van, minden ugyanolyan mint előtte, most van pont egy éve h felrakták.

20/F

2011. dec. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!