Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Én egy 17 éves lány vagyok...

Én egy 17 éves lány vagyok akinek az első két foga kifele áll, szeretnék fogszabályzot fellülremár elég cikinek tartom és csunyának. Kb. mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 16:01
 1/4 tetris ***** válasza:

Igyekezned kell, mert 18 év után már csak saját költségre tudod majd megcsináltatni, ami több százezres kiadás. Ráadásul ahányszor berendelnek igazításra, annyiszor fizetned kellene még pluszban is pár ezer forintot a beavatkozásért.

Az én 16 éves fiamnak felül és alúl is van fogszabályozó felrakva, és 25.000,- Ft-ot kellett csekken befizetnem. Amikor megy igazításra, akkor nem kell fizetnünk, a TB állja.

Miért nem kérdezed meg a fogorvosnál, hogy mibe kerülne?

2011. nov. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem 30 ezer volt - ívenként, magánnál, én is 17 évesen rakattam fel (sőt már csak egy hónap volt 18-ig), így még volt támogatás rá. lassan 19 leszek, és eddig még semmi pluszt nem kellett fizetni. (vizitdíjat 18 év után sem kell, csak ha már leérettségiztél)


OEP támogatás nélkül 300 ezer lett volna a teljes ára, szóval 60 ezerért megérte, pedig mint írtam, magánnál készült. :)


és nem ciki, sőt ma már divat hordani - olyan színű gumikat rakathatsz rá, amilyet akarsz. ráadásul látszik, hogy igényes vagy magaddal szemben. tehát ne ez legyen az akadálya

2011. nov. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hallod csaj:D

szerintem én sokkal cikibbnek tartom mint te, de nem tudok mit csinálni ,mert így nagyon fos hogy félek nevetni ,vagy ha nevetek a szám elég teszem a kezem ,áhhhh nagyon nagyon megvisel ez az egész lelkileg, a fogszabi úgy fosok tőle mint a ..., főleg az első pillanattól mikor belépek az osztályterembe, ez van ,annak örülök ,hogy nem vagyok csúnya, vagy csomó jó tulajdonságom ,de ez gátlásossá tesz


jah és a kérdésre a válasz nemtom :D:D 18 éves vagyok és kb 400-500 ezer lesz :\ még gyűjtök rá


bocs az offért

2011. dec. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mócsing válasza:
akinek 25.000 volt annak ívenként vagy összesen? én is 17 éves vagyok és 32000 ívenként.Sajna nekem túl drága.
2011. dec. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!