Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon rosszak a fogaim....

Nagyon rosszak a fogaim. Többi lent. (? )

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és már kb. van 10-12 rossz, lyukas fogam.

Nem tudok ellene mit tenni, évek óta elektromos fogkefével mosom a fogaim, reggel, este.

Elvileg genetika, nem tudom. A bal felső 1-es is lyukas, és ha beszélek, nevetek látszik, ez nagyon zavar. ( be van tömve, de látszik)

Szeretném valahogy rendbetetetni a szám, milyen módszerek vannak arra,hogy esetleg "ne látszódjon".

Köszönöm előre is..


2011. szept. 13. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
kérj tanácsot egy fogorvostól.
2011. szept. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az elektromos fogkefe roncsolja a fogakat.A fogorvosom mondta
2011. szept. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most már vannak olyan esztétikus tömőanyagok - igaz drágábbak mint a többi - amik láthatatlanok, beépülnek a fogba, nekem tavaly tömték egyik fogamat ilyennek - maszek fogászaton - és egyáltalán nem látszik, hogy tömbe van, az első fogakat ilyennel kellene megcsináltatnod.
2011. szept. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbálj átszokni a hagyományos fogkeféhez és a fogselyemhez. Kerüld a cukros ételeket és italokat, mert ezek belülről a vérből is támadhatják a fogakat. Csináltasd meg a fogaid teljesen és félévente menj ellenőriztetni.
2011. szept. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Kedves 16:07 ha esetleg Pesti vagy , a címet ahol csináltattad elküldenéd nekem privátban ?:)

Köszönöm a válaszokat

2011. szept. 13. 16:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Kispesten csináltattam, de szerintem a hozzád legközelebb levő bármelyik magán fogklinika megcsinálja ezzel a módszerrel.
2011. szept. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!