Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a f**sz-tól ilyen rosszak...

Mi a f**sz-tól ilyen rosszak a fogaim?

Figyelt kérdés

mosom őket napi 2 szer

ugy ahogy probálok oda figyelni rájuk


de nagyon sok lyukas van

sztem kb ilyen 5-6


és megőrülök lassan!


2011. aug. 24. 15:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%

örökölhetted is

helyes táplálkozás és ásványianyag, vitamin

2011. aug. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Mit szoktál inni? Kóla, gyümölcslé,...?
2011. aug. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
nekem világéletemben gondok voltak vele,egyet betömtek,2 kilyukadt....nekem most a reflux is "besegít",de nemsokára megcsináltatom az összeset,mert már nagyon utálom! nem tudom,hogy neked mitől....de én is mostam,szájvizeztem,fogselymeztem,de nem ért sokat:)
2011. aug. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
Genetika is lehet az oka és még a mosni és mosni között is van különbség. Kérj tanácsot egy jó fogorvostól.
2011. aug. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Uff, ne is emlegesd nekem is rosszak a fogaim, de a szüleimé is elég hamar (gyerekkorukban) elkezdtek romlani, sztem örököltem, ahogy te is. Pedig én is mosom, igaz, hogy iszok szénsavasat, ami nem jó a fogaknak, de nem annyit, hogy ennyire rosszak legyenek! Szerintem csináltasd meg őket. (Én félek elmenni a fogorvoshoz, de sajnos így csak tovább romlik!) :((((
2011. aug. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
ha nincs más indok,akkor vagy a rossz táplálkozástól,vagy a fogmosási technikád rossz,vagy hiánybetegség következtében...nézess egy kalcium és d vitamin szintet,abból kiderül az utóbbi...
2011. aug. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
cukros tea, cola cukor stb. vagy rosszul mosod őket.az is lehet, hogy örökölted..a lyukasakat minden képpen tömesd be mert azokról átterjed a szuvasság a többire is!!
2011. aug. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%
Vannak fogorvosnak készülő egyetemisták, akik már szoknak ilyen dolgokkal foglalkozni.
2011. aug. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
kálcium hiány is lehet..menj el orvoshoz(fog) ő majd elmondja mit csinálsz rosszul..sok szerencsét!!
2011. aug. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
En eszek minden szart,de meg egy lyukas sem volt.Sztem orokolted.
2011. aug. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!