Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó, foghúzás szerint...

Fogszabályzó, foghúzás szerintetek?

Figyelt kérdés
elég sűrűn,szorosan vannak a fogaim és 2 szemfogam jóval előrébb van és kicsit följebb is mint kéne,de van hely mögötte. Mostanában fogunk elmenni fogorvos, de a véleményeteket szeretném kérdezni, hogy ebből vajon foghúzás lesz? ha igen akkor az utána látszani fog?
2011. szept. 12. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg nem nagyon van hely, akkor előfordulhat, hogy kihúznak 1-2 fogat, mert csak rosszabb lehet a helyzet ha jön a bölcsességfogad.

Viszont látszani nem fog, általában a kisörlőket húzzák ilyen esetben, nincsenek annyira szem előtt, aztán mikor felrakják a fogszabályzót olyan gyorsan rendeződnek majd a fogaid:)

De persze nem biztos, hogy húzni kell!

2011. szept. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon izgulok hogy mit fognak mondani...:) Orvosoktól amúgy is eléggé parázok =/
2011. szept. 12. 21:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ez nyugtatni fog, de nekem is ki kellett húzni 2 fogam előtte és még itt vagyok:)
2011. szept. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nyugtatni valamilyen szinten nyugtat, de az a baj ezzel hogy nekem tejfogamat tömték 2.os koromban és soha semmilyen más beavatkozásra nem volt szükség...
2011. szept. 12. 22:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, de tényleg nem kell annyira aggódni. A dokik sem azért végeztek, hogy barbárok legyek, érzéstelenítő van, és a végén szép szabályos fogaid lesznek.
2011. szept. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát igen:D ez motivál , hogy legalább én is önfeledten vigyoroghatok és nevethetek, nem pedig attól rettegek hogy éppen ki nézi a fogaimat. Pedig lehet hogy éppen senki, de azért ez úgy benne van az emberben, akarta ellenére is.
2011. szept. 12. 22:06
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 hete van fent a szabályzó, 2db fogamat húztak. De a húzások helye már jóval kisebb lett, és már láthatóan rendeződtek is a fogaim. :D

Ha húzni kell akkor se izgulj, semmi fájdalmas nincs benne... Befújja Lidocainnal, aztán jön az injekció /amit alig érzel/, majd kihúzza a fogad... Nekem egyáltalán nem fájt!

2011. szept. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!