Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mivel érhetem el hogy nagyon...

Mivel érhetem el hogy nagyon szép fehér mosolyom legyen?

Figyelt kérdés
Mindig mosok fogat...álltalában minden étkezés után..de mégsem igazi szép fehérek.valaki tud valami jó tanácsot esetleg mástt ajánlani?
2009. ápr. 6. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Házi, vagy orvosi fogfehérítés. Fehérítőt kaphatsz drogériában, vagy elvégeztetheted a fogorvossal. A "fehérítő" fogkrémek szerintem nem sokat érnek, a szódabikarbóna karcolhatja a zománcot.
2009. ápr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezzel fordulhatsz fogorvoshoz, de nagyban függ a genetikától, mit örököltél, hogy neked milyen árnyalatú fehérek a fogaid, mert emberenként eltérő (meg persze módosítja a kávézás meg a dohányzás is, illetve a fogkő, ami mindenkinek van hosszabb-rövidebb időnként). Ezt fogorvos neked meg fogja tudni mondani, hogy neked mennyire lehet kifehéríteni.
2009. ápr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Shenseen fogpasztával.
2009. ápr. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!