Az egyik szemfogamból kijött a régi tömés és nagy lyuk lett helyette, ha elmegyek a fogorvoshoz, hogy tömjék be, azért kérnek pénz? Ha azt hazudom, hogy fáj is, akkor nem kell fizetni ugye?
Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 22:46
1/2 anonim válasza:
Ha a lakóhelyed szerint illetékes fogorvoshoz mész az sztk-ba, akkor ingyenes az ellátás. Ha magándokihoz mész, akkor fizetni kell, tökmindegy, hogy fáj-e a fogad vagy sem.
2/2 Smartguy86 válasza:
Attól függ, milyen fogorvoshoz mész. Ha magándoki, akkor biztos kell fizetni. Egyébként nem tudom, hogy erre szól e a TB. Gondolom igen.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!