Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Letörött a fogamból 2-3 mm....

Letörött a fogamból 2-3 mm. Teendő? Lent

Figyelt kérdés
Az egyik fogamból letörött egy nagyon picike darab. Igazából nem fáj,ha hozzányúlok, meg próbálgatom, csak akkor fáj, ha ráharapok valamire. Nem értem, körömmel nyomkodtam, úgy nem fájt, viszont evés közben kellemetlen. Ez el fog múlni? 2-3 mm miatt nem akarok dokihoz menni.
2011. ápr. 6. 14:12
 1/5 anonim válasza:
szerintem feltétlenül menj el..nekem is így kezdődött és a végén ki kellett húzni..most menj el, nem veszítesz semmit
2011. ápr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
annó nekem is letört hátul az egyik,készülj fel lelkiekben egy húzásra mert mást már nem lehet vele csinálni
2011. ápr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem 1 balesetnél 1 naon kicsi de télleg naon kicsi tört le a nyelvemmel éreztem de 1 hónap és oan sima lett mint ha rendes lenne nemmentem sehová
2011. ápr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Bátyámnak metszőfogából tört le kb a fele és simán hozzáépített kicsit a fogorvos . Ez már vagy 10 éve volt és azóta asszem csak 1* ment vissza vele hogy baj van .
2011. ápr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem októberben tört le egy darab a bölcsesség fogamból, az idő során nekem is szép simára lecsiszolódott, de elkezdett szuvasodni. Előző szerdán mentem el vele orvoshoz, húzni kellett, de nem fájt egyáltalán, pedig SZTK doki volt.
2011. ápr. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!