Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés után (2. vizsgál...

Gyökérkezelés után (2. vizsgálat,1. volt a gykezelés) megnézte a fogam, és megint valamit "lereszelt", de írtó bűz jött ki. Mi lehetett az?

Figyelt kérdés
Aztán nem tömte be ideiglenessel, megint nyitva hagyta, 2 hét múlva kell újra mennem, addig hogy vigyázzak, hogy "tisztán tartsam", mert előzőleg is ezt kérte, ezek szerint nem sikerült, pedig fogmosás volt ezerrel... :(
2011. márc. 8. 17:56
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Sajna nem, kicsit drágának tartom :-\
2011. márc. 8. 18:18
 12/17 anonim ***** válasza:

nekem egyszer egy ilyen keserű löttyöt adott be a kifúrt fogamba,abba ami be volt gyulladva meg gennyesedve,de nem tudom mi volt.

Az én fogdokim egy faragatlan bunkó,de azért ezt nem így csinálja....furcsa

2011. márc. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem tömi be hogy tisztuljon nyugi nem megy bele semmi ha rendesen szivgatod nekem a szemfoggammal kellett ezt csinálni bár nekem be volt gyulladva 9. alkalommal tette bele a gyökértömést.
2011. márc. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

ja értem, hát szivogatom szivogatom, de kaja van nemtehetek róla zabálok :D

de hát sok sok öblités, szivogatás, és úgy éreztem nincs ott semmi :-\


de azért köszi, remélem hamar túl leszek mostmár rajta.

köszi skacok :)

2011. márc. 8. 18:43
 15/17 istvan33lenart ***** válasza:
100%
Olyankor hagyják nyitva a fogat amikor a fogbél (Fogpulpa) teljesen el van halva a baktériumok miatt, ezek anaerob baktériumok többnyire ami a száj természetes floréjébol kerülnek bele, neked azért hagyta nyitva a fogorvosod hogy a szekrétum ( genny) az a feltágitott gyökér csatornán keresztül kiürülhessen a fogbol valamint a fogat körülvevö csontbol. amit izének nevezel az gzökér tü, reszeléssel pedig a gyökér csatornát tágitotta vele, hogy tisztuljon es a genny minel könyebben ürülhessen. ideiglenes tömést akkor tesznek a fogba amikor már nem képződik több genny.
2011. márc. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 istvan33lenart ***** válasza:
100%
bocs a helyesirási hibákért angol billentyüzetem van:)
2011. márc. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, akkor azt kérdezem, hogy ez most így végülis nem nagy baj, mármint hogy nyitva hagyta, viszont volt benne "genny", vagy valami tuti volt, mert hát... akkor betömte volna.


de ettől nemlesz para vagy fogkihúzás, esetleg temetés? :D

2011. márc. 10. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!