Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés után (2. vizsgál...

Gyökérkezelés után (2. vizsgálat,1. volt a gykezelés) megnézte a fogam, és megint valamit "lereszelt", de írtó bűz jött ki. Mi lehetett az?

Figyelt kérdés
Aztán nem tömte be ideiglenessel, megint nyitva hagyta, 2 hét múlva kell újra mennem, addig hogy vigyázzak, hogy "tisztán tartsam", mert előzőleg is ezt kérte, ezek szerint nem sikerült, pedig fogmosás volt ezerrel... :(
2011. márc. 8. 17:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

nekem amikor nyitva hagyta,akkor nagyon gennyes volt és kikellet úgymond szívogatnom a fogamból,hogy nehogy megint begyulladjon...undorító dolog de ezvan...

az a bűz,szerintem a fog...nekem is ez volt,amikor fúrta...

2011. márc. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De nekem most nem fúrt semmit, csak feldugta azt a micsodát amivel kiszedte annó az ideget "állítólag", azt mondta van ott valami ez meg az, de én inkább nemkérdezek, mert majdnem rókáztam... nagyon büdi volt :D
2011. márc. 8. 18:05
 3/17 anonim ***** válasza:

én valamit nem értek,hogyha gyökérkezelte akkor kéne ideiglenes tömést adnia márcsak azért is,hogy ne menjen kaja maradék a fogadba,vagy ne gyulladjon be,és hogy hozzászokjon a fogad...azt hiszem

nem vagyok fogorvos szóval nem tudom biztosra !

Egyébként mit mondott,miért hagyja így a fogad,mert nekem az asszisztens mindig megmondta,hogy mit csinált és hogy mit fog a következő időpontkor csinálni,meg hogy mossak nyugodtan fogat stb...

2011. márc. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Feldugta a tűt,de hova ? ahhoz nem egy lyukat kéne fúrni ? Vagy már alapjáraton volt lyuk a fogadon ? De így se értem,mert amikor nekem egy lyukas fogamat gyökér kezelte akkor is fúrt egy lyukat,gondolom azért ,hogy jobban hozzáférhessen...
2011. márc. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Már kifurta a lyukat még első alkalommal, utána feldugta a nyavaját aztán nyitva hagyta, rá egy héttel (azaz most) voltam megint.


Hát, azt hallottam, hogy van aki nyitva hagyja van aki nem,

én sajna nem vagyok ilyen kérdezősködő, pedig lehet jobb lenne.

na mind1, remélem nemsokára vége lesz ennek az egésznek...

2011. márc. 8. 18:11
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi a nehezén túl vagy,már csak a tömések jönnek azt meg meg se érzed...:)
2011. márc. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

írta, hogy ez a 2. vizsgálat volt, már megvan a lyuk:)

de hát nekem is mikor gyökér kezelte, rakott bele ideiglenes tömést. Nyilván sokkal gyengébb, mint a végleges tömés, puhább is marad, de legalább lehet vele enni.

Csak egy gyógyszeres vatta darabot tett bele?


22L

2011. márc. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
hát remélem, csak tudod, megint 2 hét mulva kell mennem, megint telemegy "kosszal" a fog, pedig vigyáztam most is, aztán megint kitisztitja, aztán nemtömi be... szóval nemértem... baromi sokan vannak várólistán, lehet mindenkinek most rohad a foga :D
2011. márc. 8. 18:14
 9/17 A kérdező kommentje:

Hét előszőr csak lezsibbasztott, aztán fúrt, majd reszelt.

másodiknál pedig semmi vatta, max annyira hogy a pofazacskóm ne lógjon be nagyon :D szóval "kitömte az arcom. De semmi, reszelt kicsit, beletolt valami löttyöt ami bazirossz volt, aztán annyi, jöttem ki. 5 percet se voltam bent, :-\

2011. márc. 8. 18:16
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

18:13 vagyok

Hm.. hát ez érdekes. Magánorvoshoz jársz?

2011. márc. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!