Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ártalmas lehet, ha minden...

Ártalmas lehet, ha minden nap, napi 2szer Parodontax fogkrémmel mosok fogat? Más fogkrémet nem használok.

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, ne izgulj:)
2011. jan. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Csak mert a fogorvosom azt mondta, heti 1-2 alkalommal használjam, de úgy megtetszett, hogy azóta csak ezzel mosom (október közepe óta) (szerintem nincs szörnyű íze és nagyon frissnek érzem tőle a számat).


Köszi

2011. jan. 31. 21:46
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak ezzel mosok fogat, szóval akkor már ketten vagyunk:)
2011. febr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért nem szabad naponta fogat mosni vele? Ezt nem értem.
2011. febr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Én nem mondtam, hogy nem szabad, csak a fogdokim nem azt mondta, hogy ezentúl ezt használjam, hanem hogy heti pár alkalommal. Ezért kérdeztem.


Köszi a válaszaitokat.

2011. febr. 3. 20:42
 6/11 anonim válasza:
80%

Nagyon jó íny gyulladásra. Egyik fogorvos szerint nem mosni kell vele, hanem kenegetni a problémás területet.

Én is használtam, bár nekem nem jött be az íze. Csak egy nagy probléma van vele: a gyógynövények miatt ELSZÍNEZI A FOGAKAT!:-(

2011. febr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
mennyi idő után színezi? én november 20 óta használom és eddig nem vettem észre, hogy színezte volna a fogaimat. Remélem én leszek a kivétel :)
2011. febr. 5. 23:07
 8/11 A kérdező kommentje:
előtte váltva használtam sensodyne-vel, mert érzékeny volt, de amióta csak ezt használom, semmi baja
2011. febr. 5. 23:07
 9/11 anonim válasza:
100%

Előző vagyok. Én 2-3 hónap után láttam. Azóta fehérítős fogkrémet használok és minden rendben. Szeritem ez egyén függő.Viszont én több embertől hallottam, hogy sárgább lett a foga:-( Nyugodtan használd, de néha azért ellenőrizd a szineződést.Gondolj bele valakinek a teától, kávétól sem változik a foga színe.

Egészséges, szép fogakat Neked!

2011. febr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is Paradontax fogkrémet használok. Utálom a hagyományos fogkrémeket, és imádom a sós ízét és a gyógynövényeket benne :) Szerintem nem sem baj, ha naponta használod. Az, hogy elszínezni a fogakat fura nekem, mert párommal pont azt vettük észre, hogy fehérített rajta.


Amúgy meg tudok egy másik fogkrémet is ami hasonló ehhez. Itt lehet kapni [link]

termékek [link]


Ayurvédikus FOGKRÉM

Fekete mustármag őrleményt, kalcium-karbonátot, glicerint, tengeri sót, természetes íz- és aromaanyagot (kakukkfűolaj, metil szalicilát, mentol) tartalmazó

natúr fogkrém. A készítmény a fogat fehéríti, a fogínyt erősíti, a szájat a normál baktériumflóra pusztítása nélkül fertőtleníti. Nem habzó, sós fogkrém. Tartósítószer mentes termék!

Csomagolás: 80 g (50 ml-es) fehér műanyagtégelyben.

2011. febr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!