Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Utálok fogat mosni. Hogy...

Utálok fogat mosni. Hogy tehetném vonzóvá magamnak?

Figyelt kérdés
Sokszor öklendezek közben, de egyébként sem szeretem. A mentolos fogkrém helyett már citromosat használok, de így se sokkal jobb.
2008. jan. 27. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Használhatsz gyermekfogkrémet is. vagy ha a sós íz nem zavar, moshatod szódabikarbónával is. Vonzóvá pedig úgy teheted, hogy azt mondod magadnak:

Ha rendszeresen mosom, szép fehérek és egészségesek lesznek a fogaim, a leheletem pedig kellemes lesz. Ha nem mosom, akkor sárgák és később lyukasak lesznek a fogaim, a leheletem pedig borzalmas.

2008. jan. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
79%
Moss fogat zenére!!!
2008. jan. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
hat sztem gondolj arra h ha nem mosol fogat rendszeresen s alaposan komoly kovetkezmenyei is lehetnek m legtobb betegseg a szajbol kezdodik,s a fogaktol...ugyanugy ahogy kezunket is megmossuk egy nap tobbszor a fogunkat is megkell min 2 m itt is talalhatok bacik,amik csk igy urlnek ki...
2008. febr. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
VEGYÉL EGY ELEKTROMOS FOGKEFÉT MERT TELJESEN MÁS ÉRZÉS VELE FOGAT MOSNI ÉS HASZNÁLJ HOZZÁ GYEREK FOGKRÉMET
2008. febr. 24. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
vagy gondolj a fogorvosra, ill a hasonló rémségekre amiket veled csinál.:) ha el akarod bliccelni a fogmosit, mindig ez jusson eszedbe:):)
2008. febr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket. Közben volt egy rohadt fogfájásom, amilyen még sosem volt, úgyhogy most már csak arra a hétvégére kell gondolnom, mikor Cataflamon éltem, és egyből húzok fogat mosni.:-) A gyerekfogkrém jó ötlet, ki fogom próbálni. Köszi a tippeket még1x!
2008. ápr. 10. 14:33
 7/8 anonim ***** válasza:
93%

Ha volt egy ilyen fogfájásod, akkor azt a fogat mutasd meg fogorvosnak. Ugyanis most pusztult ki az ideg belőle - és, ha semmit nem tesz vele, egy idő múlva nemcsak vége a fognak (ez a kisebbik baj) - viszont gennyes góc lehet belőle, aztán esetleg nem tudod, miben haltál meg.

Irány a rendelő!

2008. ápr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Természetesen elmentem, ki is kezelte gyönyörűen, profi módon. Nem szoktam elhanyagolni a fogorvost, csak fogat mosni utálok :-)
2008. máj. 6. 12:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!