Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Zsilettpengével el lehet...

Zsilettpengével el lehet távolítani a fögkövet?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, max eltávolítod az ínyedet is. Menjél el fogorvoshoz, otthon nem lehet eltávolítani rendesen, főleg pengével nem, mert kárt teszel az ínyedben fogzománcodban és a végén úgyis a fogorvosnál kötsz ki, ha nem a szájsebészeten. Körzeti ráadásul ingyen szedi le a fogkövet.
2010. nov. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaj még belegondolni is rossz a látványba ahogy pengével kaparod a fogkövedet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. nov. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Darwin-dìj
2010. nov. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sajnos.
2010. nov. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jajj... ne! Legfeljebb a zománcréteget lehet eltávolítani vele. A fogkő eltávolításra NINCS otthon módszer.
2010. nov. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Ütvefúró?
2010. nov. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Keressél meg priviben, mert ez itt nem a reklám helye...
2010. nov. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! A fogorvosod fájdalommentesen eltávolítja a látható és láthatatlan (íny alatti) fogkövedet pár perc alatt. Felesleges szétcseszni a szád belsejét pengével, az íny alattit úgysem tudod leszedni. Én ma szedettem le, nekem elhiheted, hogy nem fáj, és mivel körzetishez járok, egy köszönöm szépenbe került.

Szerintem (és ahogy nézem, mások szerint is) ne próbálkozz házi módszerekkel.

2010. nov. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!