Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szemölcsöt házilag el lehet...

Szemölcsöt házilag el lehet távolitani?

Figyelt kérdés
A kezemen van egy, de már zavar, mert fáj ha ajtót nyitok is. Volt már nekem ilyen ,akkor ki égették a korházban. Akkor a talpamon volt, rengeteg. Már fájt a menés. Nem szeretnék megint menni. Ha van valakinek valami ötlete, segitsen légyszi!
2011. máj. 19. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:

fú nekem is égettek. Összesen 13 volt a kezemen-lábamon.

Van valami ecsetelő, fehér-kék doboza van, az szépen hát lemarja szó szerint, de vigyázni kell vele, hogy az ép bőrre ne menjen. Már a nevére nem emlékszem, a patikában biztos segítenek.

2011. máj. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor te is átt élted a borzalmat. Nekem olyan volt mint ha lovat patkoltak volna. Olyan volt a szaga. Nekem a talpamon volt a leg több már annyira fájt a menés is. Mondták, hogy vissza fog jönni. 15 évig bírta és tényleg itt van. Köszi a tanácsot!
2011. máj. 19. 18:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen szörnyű volt:S az egyiket mikor égették szinte végig éreztem is, mert mikor adta be az érzéstelenítőt a doki megrántottam a lábamat, egy része félre ment, azt mondta rögtön szóljak, ha fáj. Borzalmasan fájt, de gyerek voltam és akkor még jobban féltem a tűtől, mint magától a beavatkozástól, nem szóltam, csak a végén mondtam meg, hogy hát igencsak éreztem, de tűrtem:)

Nekem már 13 éve, akkor 9 éves voltam.


Utána megint jelentkeztek, és akkor ajánlották ezt az ecsetelőt, baromi jó volt, azóta nincs is, de gyorsan le is kopogom:)

2011. máj. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!