Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy mulasszam el a szájpadlás...

Hogy mulasszam el a szájpadlásom sérülését?

Figyelt kérdés
Úgy van megsérülve, mintha valami kimarta volna. Csak egyszer volt, hogy nem mostam fogat édesség után, csak este, lehet, hogy attól. Érzésre ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor lehorzsolja az ember a bőrét, és alatta a hús kilátszik. Eléggé fáj, és nem érhet hozzá szinte semmi, hogy ne fájjon, és ne marja ki jobban. (Nem az egész szájpadlásom ilyen, hanem csak elölről a 2/3-ada.) Igazából abban sem vagyok biztos, hogy az édesség okozta. Okozhatta ezt valami más? Mondjuk valami vírus, amint ami a herpeszt okozza? (Most pont elkaptam herpeszt, észre is vettem, hogy a koleszban rosszul mosogatnak...) És mitől gyógyulna meg? (Már napok óta nem gyógyult meg.)
2010. nov. 15. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Majd elmúlik.

Öblögetni lehet de nem sokat ér.

Nekem is a cukor marta ki.

18/F

2010. nov. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, nem hittem volna, de tényleg magától múlt el. Meg attól, hogy nem ettem édességet 1 hétig.
2010. dec. 6. 15:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!