Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy múlasszam el az érzéstele...

Hogy múlasszam el az érzéstelenítő hatását?

Figyelt kérdés
Ma alul tömték 2 fogamat és kaptam HÁROM érzéstelenítőt, és nem szabad ennem, míg nem megy ki, de nagyon éhes vagyok..
2011. jún. 22. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:

igyál gyümölcsturmixot, 2 órán keresztül tart az érzéstelenítő hatása, azt csak kibírod

legközelebb pedig egyél mielőtt fogorvoshoz mész

2011. jún. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nemcsak az érzéstelenitő miatt nem szabad enned,hanem a tömés miatt is


igyál turmixot ahogy irta az előző vagy egyél levest


ne rágj,az a lényeg

2011. jún. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ettem! kilenckor. utána buszoztam, és kb. másfél-két órával később kerültem sorra, szóval ez nem az én hibám...

És a két óra sztem kamu, mert az elsőt 11körül kaptam, aztán fél12kor a kövit, meg a harmadikat is dél körül, és most három óra van, és totál zsibbadt..

2011. jún. 22. 15:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert utána meg nagyon fog fájni. Keress valami turmixolható kaját, és edd azt. Pl. főzeléket teljesen jól le lehet tudmixolni, és nem kell rágnod, így nem harapod szét a szád.
2011. jún. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:S se főzelék, se gyümölcsök, ezt megszívtam. egy rágnivaló második van, akkor marad a várakozás...
2011. jún. 22. 15:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Masszírozd az érzéketlen részeket, így serkented a véráramlást, és hamarabb kimegy az érzéstrelenítő...addig meg egyél egy joghurtot.
2011. jún. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
joghurtot is tiltotta a doki. a masszírozást megpróbálom, köszönöm:)
2011. jún. 22. 15:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Pedig joghurtot nyugodtan ehettél volna.

Az csak foghúzás után nem ajánlatos.

2011. jún. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!