Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ismer val*ki olyan fogorvost...

Ismer val*ki olyan fogorvost akinél már hosszú évekkel ezelőtt volt és nem rohadt alá a tömés?

Figyelt kérdés

akármilyen neves fogorvosnál voltam eddig mindegyiknél pár év alatt alá

rohadt!


tegnap 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha sok neves fogorvosnál voltál, akkor el kellene gondolkodni azon, hogy nem bennük van a hiba.
tegnap 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hanem?
tegnap 20:19
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Hanem a szájápolásodban (másik válaszoló vagyok)


Én Lovonyák Adriánhoz járok a Presidentben, 5 éve tartanak a töméseim

tegnap 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hülyeség!


Ugyanaz a fogorvos csinált két tömést nyolc éve azok még tartanak!


de két évvel ezelőtt megcsináltattam még három fogat és azok alárohadtak!


Érted az állításodban az ellentmondást?

tegnap 20:22
 5/7 anonim ***** válasza:

magán vagy TB-s orvos?



TB-s orvosok silány anyagokkal dolgoznak. lásd nálunk van a tb-s érzéstelenítő, amitől kb nem tudsz nyelni mert a fél arcod, torkod lezsibbad, meg van a profi cucc 5e-ért, aminél csak az adott fog környéke zsibbad, és semmit se érzel a kezelésből.



ugyanez igaz a tömésre. Van silány minőségű esztétikus tömés meg van a profi anyag.


Re kell kérdezni az adott orvosnál, hogy melyik anyagot használja.

tegnap 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Csak magánhoz járok de ott is volt többször hogy nem sikerült nyelni mert lezsibbadt az arcom.


"Van silány minőségű esztétikus tömés meg van a profi anyag."



ja ! és hogy kérdezzek rá elnézést ön szar anyagot használ?



és majd meg fogja mondani !



az egyik elég drága volt és az egyik lyukat úgy tömte be hogy nem ért teljesen végig a tömő anyag a luk teljes hosszán és már a tömés után is fájt de utána kitalált hülyeségeket hogy az én hibám meg nem jól tisztítim meg ilyen hülyeségek aztán egy másik fogorvos megerősítette amit gondoltam hogy nem volt végig erő tömés és szar volt, akkor olyan volt még, hogy lecsiszolt egy ép fogból ami után az elromlott, meg bele csiszolta egy nemrég készített koronába amit utána szét kellett szedni és ki is kellett húzni a fogat miatta

tegnap 20:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves 5-ös, nem tudom, milyen cuccot szívsz, de az összes érzéstelenítő ugyanúgy hat, max a hataserossegben es hatastartamban vannak elteresek, de ugyanazt a területet erzestelenito mindegyik. :D
tegnap 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!