Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Alsó bölcsességfog húzás...

Alsó bölcsességfog húzás utáni fájdalom? Főleg éjszaka?

Figyelt kérdés

Hétfőn műtötték ki az alsó bölcsességfogamat. Nekem rettenetesen fájdalomas volt. Folyamatosan adták a plusz érzéstelenítő szurikat de továbbra is fájt.

Azért mentem mert másfél hónapja rendszeresen begyulladt a körülötte lévő terület.. gondolom ezért is fajt, mert hiába nem éreztem akkor is gyulladásban lehetett.

Egy órás volt a műtét, két gyökér beletört mert kampós volt a vége, ezekkel szenvedettek a legtovább.

A kérdésem az, hogy mennyire normális az, hogy eddig felpakolt parnákon tudtam aludni, viszont most ha lefekszem akkor elviselhetetlenül fáj? Azt érzem, hogy belülről is lappad a dolog, mert már siman érzem a nyelvemmel a varratot. Vagy a varrat húzódna most már? Hétfőn megyek varratszedésre de elvileg minden nappal enyhülnie kellene a fájdalomnak nem? Amúgy mindent betartok amit csak lehet.



okt. 18. 22:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Remélem jobban vagy már. De amúgy igen, 2 hét is siman lehet kínzóan fájdalmas. Gondolj csak bele, gyulladt volt a fog, megpiszkálták nemkicsit, erőltették is, varrták, szurkálták, a csont alatta szintén kapott rendesen.

Nekem is csak két hét után lett jobb, szintén alsó, darabolni kellett. Addig szenvedtem, pár órákat aludtam csak én is.

Próbáld meg jegelni, 2 féle fájdalomcsillapítót váltogathatsz min. 4 óránként.

tegnap 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!