Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mikor múlik el a fájdalom...

Mikor múlik el a fájdalom bölcsességfog húzása után?

Figyelt kérdés
Vágták, 3 részre szétfúrták a fogam, ami vízszintesen be volt nőve félig az állkapcsomba(alsó fog). Tudtuk és számítottunk is dagadásra, meg fájdalomra, de kaptam cataflamot és antibiotikumot. Viszont :( első este van és annyira fáj, széthasad a fejem, hogy aludni sem bírok. Este a vacsi még ment (krumplileves, szétnyomott krumplival, meg pürésített banán), de azóta csak egyre jobban és jobban fáj, lüktet a helyszín. Jegelem, de megy fel a fülemig, fájnak a nyirokcsomók... akárhogy próbálok helyezkedni egy folyamatos, még éppenhogy nem sikítok/sírok, de erős és nagyon határozott fájdalom van jelen. Mondjátok, másnak is volt ilyen? Mennyi idő? Persze nem lehet megmondani, de egyszerűen csak vagyok és próbálom kibirni az ejszakat es borzasztóan nehéznek erzem.... ráadásul èjfélkor vettem be a legutolsó fájdalomcsillapítót (antibiotikumot reggel kezdem), azt hittem az legalább 3-4 órán keresztül hatékony lesz :(((

ma 03:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nekem a felsőt szedték ki, ami elvileg rosszabb, az is ilyen ferdén nőtt, de aznap fájt amikor elmúlt a rendelőben kapott érzéstelenítő, utánna bevettem Flectort, másnap meg már egyáltalán nem is fájt. Mondjuk nekem ki tudták húzni egyben. Nem tudom, neked mennyit fog fájni, de legközelebb szerintem másik fogorvoshoz menj…
ma 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Dagadás kb. 3 nap múlva lehet a legintenzívebb,utána lehet még 1-2 hétig, de csökkennie kell, vagy legalábbis a fájdalomnak. Nekem 2 hétig fájt, 2 hétig alig tudtam enni.
ma 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!