Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökerkezelés után 3 órával...

Gyökerkezelés után 3 órával nagyon erős fájdalom?

Figyelt kérdés

Gyökérkezelésem volt ma, annyira durván fáj ahogy kiment az érzésteleníző, hogy belepusztulok azt érzem.. ma reggelre már beduzzadt alul a fogak alatt, az orvos azt mondta hogy így fog fájni még sajnos mert elterjedt a gyulladás. Ideiglenes tömés és gyógyszeres valami van benne.. de perpill annyira megvisel, nem hat épp a cataflam se.

Dalacint kell szednem, tegnap kezdtem, ès folytatnon is kell.

Mi a francot tegyek? Ez normális így? Perpill sírok, annyira ki vagyok már napok óta.



okt. 15. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Jobbulást kívánok.

Az van, amit az orvos mondott.

Hideget ne igyál. Tartsd melegen.

Ha nagyon nem bírod, nem enyhül, menj vissza.

Amikor kiműtötték a fogamat, utána 2 db. bomba gyulladásgátlót kaptam, amit másnap, harmadnap kellett bevennem.

okt. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon rossz. Nem érzem magam egy gyenge embernek, de ez ember feletti ez a fájdalom… ha csak picit javulna már boldogabb lennék, de perpill a cataflam se segît, eddig segîtett.. mit vegyek be?
okt. 15. 20:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Él az ideg a fogban,nem lett kiszedve .
okt. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves és profi orvos amugy. Magán orvos, de tényleg lelkiismeretes. Azt mondta ez már elhalt fog volt:( de 3 csatornát szépen megtisztított… rosszul?!
okt. 15. 21:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!