Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 2 napja iszonyatosan fáj a...

2 napja iszonyatosan fáj a fogam. Napi 4-5 fájdalomcsillapító mehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Gyökérkezelni kell a fogam. Vasárnap kezdett el nagyon fájni.. hétfőn sajnos csak arra volt ideje az orvosnak hogy rám nézzen. Kaptam Dalacint napi 4db-ot, és flector.

Ott tartok hogy a flector 4 óra hatás után ki megy, és lüktet, nyom, fáj..

Tényleg nem gàz 4 óránként bevenni belôle, az erős Dalacin mellett? Csütörtökön tudok csak fogorvoshoz menni, akkora tudott fogadni gyökérkezelésre.

Dalacinból 2 db-nál tartok eddig összesen.. mostmár elkezd hatni vajon? Csak mert 4 óránként ez a fájdalom szörnyű.. aludni se tudok rendeset.



okt. 15. 04:03
 1/6 anonim ***** válasza:
A dalacinnak kell 2-3 nap mire elkezd használni. Nekem be volt gyulladva, fel is volt kicsit dagadva az arcom, de szerencsére nekem a napi 2 cataflam elmulasztotta. Próbálj meg az arcodra valami hideget tenni. Ha van jégzseléd tekerd be törölközőbe és tedd az arcodra. Nekem ez is sokat segített, ha nem is mulasztotta el, de enyhitette a fájdalmat. Kitartás!
okt. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Fura ez a napi 4 Dalacin, de hát a dokid tudja mit csinál. Flector helyett meg szedj inkább Voltaren Dolo-t, de a fájdalom legalább 3-4 nap mire enyhül.
okt. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne lépd túl a napi maxot. A betegtájékoztatót olvasd el.
okt. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Most jegeltem éppen picit, egy törcsibe tekerve. Mert felduzzadt.

Nem tudom miért írt fel 4*1-et, de csak tudja hogy nem gond. És mellé mehet a cataflam flector kombó.

Egyik este egy ügyeletes orvost kérdeztem, Ő mondta hogy 4 óránként vehetek be fájdalomcsillapítót. De ez a fájdalom pocsék.. tényleg:( folyamatos..

okt. 15. 07:53
 5/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Átérzem. 2 napig enni alig tudtam, annyira fájt, de 3. nap mintha elvágták volna, a duzzanat is enyhült. Remélem nálad is így lesz🙂
okt. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom:)

Bárcsak már valami segítene, mert ez az egész napos (kivétel 1-2 óra amíg hat a fájdalomcsillapító) fájdalom kinyír.. dolgozni muszáj vagyok menni…

Most is annyira durván fáj, de ennem kell a sok gyógyszer mellé.. hogyha hozzáér a felső fogam véletlenül, akkor visítás..


Vasárnap mèg csak cataflamot szedtem, de tegnap már nagyon fájt. Ma van a 3. Napja, az antibiotikumot tegnap kezdtem.. :( remélem hat hamarosan..

okt. 15. 08:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!