Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Iszonyatosan görcsöl a hasam....

Iszonyatosan görcsöl a hasam. Vettem be fajdalomcsillapítót, de nem hat. Melegvizes uveger is tettem a hasamra, de továbbra sem csökken a fájdalim érzet. Mit lehet még tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

2015. febr. 4. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél be még egy görcsoldót. Nekem ha megjön, egy szem sose elég, kettőt szoktam rögtön bevenni. És persze még így is fél óra, mire hatnak.
2015. febr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A pirulák nem segítenek és még mérgeznek is . Sok folyadék rostos lédús gyümölcs , alma fahéjjal segít .
2015. febr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A víz és nyomelem pótlás fontos nagyon , napközben természetes anyagokat , dióbelet , melaszt , mézet érdemes fogyasztani és rengeteg folyadékkal .
2015. febr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dehogynem segítenek a pirulék, vegyél be még egy gyógyszert.
2015. febr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a meleg vizes borogatáson kívül még az is beszokott jönni, ha lefekszem az ágyra, becsukom a szemem, zenéket hallgatok es csendesen gondolkodom.
2015. febr. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!