Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogfúrás fáj? Szoktak hozzá...

Fogfúrás fáj? Szoktak hozzá adni injekciót? Kiesett a tömés a fogamból, nem tudom fúrni kell e megint vagy csak tömni.

Figyelt kérdés
Az injekciótól nagyon félek
ma 07:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem muszáj kérni, töméshez én nem is szoktam.
ma 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha mély a lyuk, akkor fájhat.
ma 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Orvosod megmondja szükséges-e. Inkább kérjél. Államiban van ahol eleve meg sem kérdezik, magánban egyértelműen megkérdik, vagy eleve adnak.
ma 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igazából nem szabadna fájnia. Ha nagyon félsz a tűtől, akkor van lehetőség arra, hogy lidocainos oldattal beecseteljék szúrás előtt, így az sem fog fájni (nem tudom, hogy ez milyen rendelő, de találkoztam már ilyen lehetőséggel állami és magán rendelőben is)


Fúrni nem biztos, hogy kell, viszont kicsit érdessé kell tenni a fogat az új töméshez (ezt ugyanazzal az eszközzel csinálják, mint amivel fúrnak, csak másik fejjel.) Ilyenkor rezgést éreznek a betegek


Mélyebb lyukak sem szoktak fájni

ma 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4: Lófüttyöt nem szoktak fájni , főleg a mélyebb, nagyobb lyukak, kérj inkább az a tuti.
ma 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!